PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-05-12
Smart Home od Nice: Przyszłość już tu jest
Bezpieczny i prosty, zaawansowany i konfigurowalny: zintegrowany system dla inteligentnego domu - to projekt firmy Nice, który koncentruje się na potrzebach domowników.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Nice - globalny lider w sektorze Smart Home, Security oraz Home and Building Automation, przedstawia: nowy, kompletny, zintegrowany, połączony i otwarty ekosystem Smart Home, czyniący dom bezpieczniejszym, bardziej wydajnym i wygodnym.

Usprawnij swoje życie dzięki ekosystemowi Nice Smart Home - zaawansowanemu i dostosowanemu do indywidualnych potrzeb, w którym jedynym ograniczeniem może być twoja wyobraźnia!


W pierwszym rzędzie, od lewej do prawej: czujnik Smoke-Control, centrala Yubii Home i interfejs Nice BiDi-Switch.
W drugim rzędzie, od lewej do prawej: czujniki Heat-Control i Temp-Control, uniwersalny przycisk Push-Control oraz inteligentne gniazdo Plug-Control. W trzecim rzędzie, od lewej do prawej czujniki : Flood-Control i Motion-Control.


Nice projektuje nie tylko pojedyncze urządzenia, ale także modułowe i konfigurowalne rozwiązania, które poprawiają jakość życia ludzi, czyniąc je przyjemniejszym i łatwiejszym. Czyni to z poszanowaniem środowiska naturalnego. Zgodnie z celami agendy ONZ 2030, firma opracowuje systemy, które sprzyjają ograniczeniu wpływu na środowisko, promują efektywność energetyczną budynków. Dba również o to, aby jej własna produkcja odbywała się ze szczególną dbałością o bilans ekologiczny naszej planety.

Ekosystem Nice Smart Home to połączone systemy, sterowane za pomocą jednego urządzenia, nawet zdalnie, które pozwalają zarządzać za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji wszystkimi elementami systemu, poprzez zaprogramowanie spersonalizowanych scenariuszy odpowiadającym naszym domowym rutynom. Dzięki Nice - przyszłość już tu jest!

"Koncepcja Smart Home według Nice doskonale wpisuje się w trend nowych rozwiązań dla domu. Naszym celem jest ułatwienie ludziom życia, pozwalając na tworzenie spersonalizowanych scenariuszy, tak aby kreować inteligentne i przyjazne środowisko życia dla całej rodziny, od rana do wieczora." - wyjaśnia Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska - "Włączenie świateł rano, wyłączenie systemu alarmowego, podniesienie żaluzji lub rolet, otwarcie bramy garażowej, by wypuścić psa, włączenie ogrzewania lub klimatyzacji, aby po długim dniu pracy w domu panowała odpowiednia temperatura, sprawdzenie widoku z kamer podczas weekendowej nieobecności. Wszystko to nie jest już marzeniem, ale nową domową codziennością, dzięki ekosystemowi Nice Smart Home".

Twoje potrzeby są na pierwszym miejscu: zaprojektuj swój dom z Nice


Rozwiązania od Nice stają się indywidualnym sposobem myślenia o domu, dostosowanym do potrzeb osób, które w nim mieszkają.

Gama produktów Nice Smart Home ułatwia rozwój inteligentnego domu dzięki wszechstronnym urządzeniom tworzącym ekosystem. Od inteligentnego wykorzystania oświetlenia ze ściemniaczami, efektami pojawiającymi się zgodnie z zaprojektowanymi scenariuszami przebiegającymi w czasie, po pełną kontrolę i maksymalne bezpieczeństwo domu. Od inteligentnego sterowania ogrzewaniem, po zarządzanie (przy pomocy fal radiowych) automatyką markiz, rolet, żaluzji, bram i drzwi garażowych. Od inteligentnych gniazdek do zdalnego sterowania urządzeniami elektrycznymi. Technologia Nice Smart Home stosowana w środowisku domowym (i nie tylko), oferuje inteligentne rozwiązania poprawiające jakość życia, ale także umożliwia niezależne funkcjonowanie w domu osobom starszym lub o ograniczonej sprawności ruchowej, tak aby zawsze czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Ekosystem Nice może być dostosowany do specyficznych przyzwyczajeń i potrzeb każdej osoby, ponieważ jest elastyczny i może być rozbudowywany. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy chcą zaprojektować swój inteligentny dom od podstaw, jak i dla tych, którzy chcą go stopniowo rozwijać.


Instalacja systemu jest praktyczna, ponieważ nie wymaga nieestetycznych prac murarskich. Ekosystem Nice Smart Home jest wygodny, ponieważ można go szybko i bezproblemowo zamontować, nawet przy wykorzystaniu istniejących instalacji. Jest bezpieczny, ponieważ posiada długotrwałą gwarancję, jest dyskretny i oczywiście jest innowacyjny i piękny - ponieważ jest sygnowany marką Nice. Co więcej, jest łatwy w użyciu i pozwala na zarządzanie domem z dowolnego urządzenia, nawet zdalnie, a także z użyciem poleceń głosowych. Dzięki ofercie Nice, dostępnej również w praktycznych zestawach rozwiązań, możliwe jest zarządzanie markizami wewnętrznymi i zewnętrznymi, żaluzjami, roletami, bramami i drzwiami garażowymi, a także kontrolą i optymalizacją zużycia energii, bezpieczeństwem domu, oświetleniem, jak również systemami audio i wideo. Ekosystem Nice umożliwia spersonalizowane projektowanie mieszkania czy domu tak, aby dostosować go do potrzeb osób w nim przebywających.

Technologia Nice jest bezprzewodowa, nowoczesna i bezpieczna. Wiele produktów jest od razu gotowych do użycia, a intuicyjną konfigurację ekosystemu można łatwo przeprowadzić za pomocą jednej aplikacji internetowej dla instalatora. W wersji dla użytkowników aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Aplikacja Yubii App pozwala pozostawać w kontakcie z domem, zarządzać nim i kontrolować go z dowolnego miejsca na świecie. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem szyfrowanego systemu komunikacji, co gwarantuje najwyższy poziom ochrony.

Niezwykłe możliwości komunikacji pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami umożliwia centrala Yubii Home - serce Nice Smart Home. Łączy ona technologie Nice i elero, a także wiele innych. Yubii Home jest otwarty na integrację z ponad 3000 urządzeniami innych firm za pośrednictwem protokołu Z-Wave®. Umożliwia także zarządzanie za pomocą asystentów głosowych, a dzięki 5 wtyczkom pozwala na rozbudowę systemu za pośrednictwem protokołu Wi-Fi.

Od lewej do prawej: zrzuty ekranu nowego pulpitu Yubii App, aplikacji zaprojektowanej dla użytkownika końcowego i zoptymalizowanej do zarządzania smartfonem; centrala Yubii Home.

Yubii Home to centrala, która dba o komfort i bezpieczeństwo całej rodziny, odbierając dane z czujników, przetwarzając je, a następnie uruchamiając automatykę na podstawie ustawionych preferencji i scenariuszy. Może integrować i zarządzać automatyką markiz, rolet, bram, garaży, czujników drzwi i okien, oświetlenia, inteligentnych gniazdek podłączonych do urządzeń oraz systemami alarmowymi, grzewczymi, nawadniającymi i multimedialnymi. Może także wykrywać wycieki wody, tlenek węgla i dym. Z Yubii Home można również inteligentnie ustawić światło dzienne i sztuczne, temperaturę, ogrzewanie i monitorowanie rzeczywistego zużycia energii przez podłączone urządzenia w czasie rzeczywistym, co pozwala zwiększyć efektywność energetyczną budynku i zaoszczędzić pieniądze.

Dzięki Nice dom staje się bezpieczniejszy, bardziej dostępny, inteligentny, zrównoważony, przyjazny dla środowiska i wygodny.

Dzięki nowemu ekosystemowi Nice Smart Home, każdy użytkownik może łatwo spełnić swoje życzenia. Odwiedź stronę www.niceforyou.com. Na kanale YouTube_Nice Group Service dostępne są ilustrowane instrukcje wideo w języku angielskim dotyczące poszczególnych produktów.