PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-05-23
Bramy, których jakość trwa w nieskończoność. Z WIŚNIOWSKI Service Care to możliwe!
Firma WIŚNIOWSKI startuje z ofertą regularnej opieki serwisowej dla odbiorców ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Marka WIŚNIOWSKI wprowadza nową jakość usług - przeglądy konserwacyjne wykonywane przez Techników Serwisu samego producenta. Każdy wie, że samochód wymaga regularnych przeglądów. Nie inaczej jest w przypadku bram garażowych i wjazdowych, użytkowanych w posesji czy obiektach przemysłowych. Niezależnie od warunków pracy, produkty te potrzebują regularnego przeglądu konserwacyjnego dla długotrwałego funkcjonowania. Z myślą o swoich klientach, firma WIŚNIOWSKI startuje z ofertą regularnej opieki serwisowej dla odbiorców indywidualnych i biznesowych.

Dla Twojego spokoju i komfortu

Oferta przeglądów konserwacyjnych w ramach programu WIŚNIOWSKI Service Care dla klienta indywidualnego to pewność spokojnego użytkowania produktów marki przez lata. Wszystkie prace wykonywane są przez certyfikowanych Techników Serwisu firmy WIŚNIOWSKI. Po każdym przeglądzie klient zyskuje 6-miesięczną gwarancję na przeprowadzone działania i produkt gotowy na sezon.

Biznes, który nie przemija

Zgodnie z wytycznymi norm wszystkie urządzenia, w tym bramy przemysłowe, wymagają przeglądu konserwacyjnego co najmniej raz w roku. Pakiety umów serwisowych dla klientów biznesowych w programie WIŚNIOWSKI Service Care oferują indywidualne rozwiązania przygotowane, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom każdego obiektu przemysłowego. Obsługa w ramach WIŚNIOWSKI Service Care to gwarancja niekończącej się jakości produktów marki i pewność sprawnego funkcjonowania dla Twojego biznesu.

Zadbamy o Twoją bramę

- Prawdziwe życie naszych produktów zaczyna się po ich zamontowaniu. Systematyczna konserwacja i opieka serwisowa w ramach WIŚNIOWSKI Service Care to gwarancja spokojnego użytkowania produktów przez wiele lat - mówi Łukasz Zieliński, Dyrektor Serwisu w firmie WIŚNIOWSKI. By podkreślić nieprzemijającą jakość bram objętych opieką serwisową WIŚNIOWSKI Service Care, identyfikacja wizualna oferty wykorzystuje matematyczny symbol nieskończoności.