PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-07-14
Uwaga KONKURS! Do wygrania profesjonalny przegląd bramy garażowej marki WIŚNIOWSKI
Firma WIŚNIOWSKI wprowadziła na rynek nową usługę - WIŚNIOWSKI Service Care - czyli ...

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

tel. 18 447 71 11
fax 18 447 71 10
sekretariat@wisniowski.pl
www.wisniowski.pl

» więcej o firmie

Prawdziwe życie bramy garażowej zaczyna się po jej zamontowaniu. Firma WIŚNIOWSKI wprowadziła na rynek nową usługę - WIŚNIOWSKI Service Care - czyli ofertę regularnych przeglądów bram garażowych. Bramy, tak jak samochód, dla sprawnego funkcjonowania wymagają systematycznego serwisu. Będąc ambasadorem odpowiedniego podejścia do opieki technicznej bram, okien, drzwi i ogrodzeń, marka WIŚNIOWSKI przygotowała konkurs, w którym nagrodą jest profesjonalny przegląd bramy garażowej. Do udziału w konkursie zaprasza Adam Kornacki. 

Adam Kornacki: Weź udział w konkursie na profilu @wisniowski_official

- "Garaż. Ulubione miejsce pracy i odpoczynku. Kiedyś - powstawały tu moje wyścigówki, teraz parkują auta, o których zawsze marzyłem. Jedno się nie zmienia: brama garażowa. Ma ponad 20 lat i wciąż doskonale działa. I doskonale wygląda. To wszystko dzięki regularnym serwisom. Tak samo, jak w samochodach!" - napisał na swoim profilu w serwisie Instagram Adam Kornacki, polski kierowca wyścigowy i dziennikarz motoryzacyjny. Na zdjęciach dołączonych do posta Adam Kornacki stoi na tle bramy garażowej WIŚNIOWSKI w swoim garażu. Twórca zaprosił fanów do udziału w konkursie organizowanym przez firmę WIŚNIOWSKI. 


Jak wygrać profesjonalny przegląd bramy wykonany przez Techników WIŚNIOWSKI? 

Wystarczy wziąć udział w instagramowym konkursie prowadzonym na profilu marki @wisniowski_official. Zadanie konkursowe to: "Pokaż, jak dbasz o samochód lub motocykl w Twoim garażu."  

By wziąć udział w konkursie: 

  1. Zrób zdjęcie.  
  2. Opublikuj na swoim profilu w serwisie Instagram.
  3. Oznacz @wisniowski_official
  4. Dodaja hashtag #WiśniowskiServiceCare

Zgłoszenia można przesyłać do 26 lipca 2022. Ogłoszenie Laureatów Konkursu potrwa 14 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć tutaj: https://bit.ly/KonkursServiceCare