PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-08-24
Nice Show Car - prezentuje produkty przed marketami budowlanymi
Od kilku tygodni Polskę przemierza samochód demonstracyjny - Nice Show Car - specjalny samochód, na którym przygotowane są ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Od kilku tygodni Polskę przemierza samochód demonstracyjny - Nice Show Car - specjalny samochód, na którym przygotowane są prezentacje produktów Nice - globalnego, wiodącego dostawcy rozwiązań Home & Building management and Security. Spotkania z klientami odbywają się w weekendy przed największymi marketami budowlanymi. Do tej pory Nice Show Car odwiedził Racibórz, Katowice, Gdańsk, Bydgoszcz, Leszno, Tarnowskie Góry i Otwock.

Nice Show Car jest przygotowany na to aby jak najlepiej pokazać zainteresowanym klientom interesujące ich produkty. Pracownicy Nice szkolą także pracowników sklepów prezentując możliwości urządzeń oferowanych w marketach budowlanych.


W wybranych miastach odbyły się również spotkania z żużlowcami, których sponsorem jest Nice Polska. W Gdańsku fani tego sportu mogli spotkać się z Jakubem Jamrógiem i Wiktorem Trofimowem, a w Lesznie z Piotrem Pawlickim 

Najważniejszymi punktem każdej imprezy są oczywiście rozmowy z klientami na temat prezentowanych produktów Nice. Odwiedzający pytają najczęściej o  wideodomofony, urządzenia smart home, silniki do rolet i markiz jak również o szlabany. Odwiedzając Nice Show Car można było szczegółowo zapoznać się z wieloma urządzeniami i instalacjami.

Zapraszamy na kolejne spotkania z Nice Truck 26 i 27 sierpnia w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 16, oraz 9 i  10 września w Rzeszowie przy ul. Witosa 19.