PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-09-16
Załoga Hörmann Polska zwycięża w zawodach Regatta Business Poland 2022 w klasie profesjonalnej
XV Otwarte Regaty Branży Budowlanej 2022, które odbyły się w dniach 3-10 września gromadzą ...

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Stawiamy wysoko poprzeczkę, klasa Profi jest najbardziej wymagająca. Podobnie jak w biznesie, również w obszarze sportowym chcemy ścigać się z profesjonalistami i zwyciężać z najlepszymi - komentuje zwycięstwo Aleksandra Wolska-Balina z jachtu Hörmann Polska.

XV Otwarte Regaty Branży Budowlanej 2022, które odbyły się w dniach 3-10 września br., organizowane są od 15 lat gromadząc kilkadziesiąt startujących załóg. Zawody odbywają się w trzech klasach: Professional ORC (na jachtach First 35) oraz dwóch amatorskich (na jachtach Bavaria 46C i More 55). W sumie w czasie regat każda z załóg spędziła około 30 godzin na morzu. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Polski Związek Żeglarski.

Trasa tegorocznych regat prowadziła po wodach wokół malowniczego archipelagu Kornati - ze startem w Marinie Zut i wielkim finałem na wyspie Zlarin.

- Regaty organizujemy z myślą łączenia rywalizacji z networkingiem. Wiemy, jak ważne jest zaufanie w biznesie. Tworzymy przestrzeń, w której, dzięki zaciętej walce na morzu w ciągu dnia oraz wieczornym biesiadom na chorwackich wyspach, uczestnicy budują trwałe biznesowe więzi - mówi Zdzisław Gajos, właściciel firmy ONE4ALL, organizator regat.

Dla naszej firmy Regatta Business Poland to fantastyczna okazja nie tylko do sportowej rywalizacji, ale również możliwość do zacieśniania i nawiązywania biznesowych relacji- komentuje Aleksandra Wolska-Balina, Dyrektor Przedstawicielstwa firmy Hörmann Polska w Sosnowcu, jedna z załogantek zwycięskiego jachtu odpowiadająca również za współpracę swojej firmy z Regatta Business Poland. - Atmosfera regat sprzyja również wymianie doświadczeń z zapraszanymi na pokład firmami konkurencyjnymi - dodaje Wolska-Balina.

- Fantastycznym uczuciem jest obserwowanie, jak przedstawiciele firm konkurujących ze sobą w obszarze biznesowym, w ciągu dnia życzą sobie sukcesu na morzu, gratulują wyników, a wieczorami siadają przy wspólnym stole, w jednej z marin, by w nieformalnej atmosferze podyskutować o wyzwaniach rynków, na których działają. - zauważa Zdzisław Gajos.

Maciej Owczarek, Wiceprezes Zarządu Business Centre Club, Dyrektor Generalny, gościnnie walczący w załodze Hörmann Polska, prywatnie również żeglarz, podkreśla znaczenie tego typu imprez dla rozwoju biznesu, szczególnie w trudniejszych dla rynku czasach.

- Regatta Business Poland można rozpatrywać na dwóch obszarach. Sportowym, który budzi największe emocje, tym większe dla mnie, że byłem częścią zwycięskiej załogi. Równie istotna jest w przypadku tej imprezy wymiana doświadczeń wieczorem, po zakończeniu każdego dnia zawodów. Spotkania na jachtach w marinach czy rozmowy w konobach portowych to rozwinięcie tego, na czym budujemy od lat klub BCC, czyli biznesu opartego na relacjach i zaufaniu - mówi Maciej Owczarek.

Firma Hörmann Polska jest uczestnikiem Regatta Business Poland od 12 lat. Tegoroczne złoto jest pierwszym zwycięstwem w historii startów załogi tej firmy.

Od 2019 roku firma Hörmann Polska jest sponsorem strategicznym Otwartych Regat Branży Budowlanej.

Tabela wyników Regatta Business Poland 2022 dostępna jest w tym miejscu:

https://regattabusinesspoland.pl/wp-content/uploads/2022/09/REGATTA-BUSINESS-POLAND-2022-FINAL-RESULTS.pdf