PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2022-11-28
Nadaj posesji indywidualny wymiar z Ekranami prywatności Plast-Met
Ekrany prywatności to coś więcej niż typowe rozwiązanie ogrodzeniowe. Te metalowe panele z arkusza blachy mogą występować w ...

PLAST-MET
ul. Milicka 34
55-100 Trzebnica

tel. 71 312 07 93
fax 71 387 08 30
biuro@plast-met.pl
www.plast-met.pl

» więcej o firmie

Ekrany prywatności to coś więcej niż typowe rozwiązanie ogrodzeniowe. Te metalowe panele z arkusza blachy, będące nowością w ofercie firmy Plast-Met, mogą występować w różnych rolach na terenie posesji, również takich dopasowanych do konkretnego miejsca i preferencji estetycznych inwestora.

Zagospodarowując otoczenie zewnętrzne, zarówno wokół prywatnych domów i osiedli mieszkaniowych, jak też na terenach firmowych i w przestrzeni publicznej, inwestorzy coraz częściej oczekują zindywidualizowanych rozwiązań, dostosowanych do ich potrzeb. Firma Plast-Met, dzięki projektowi Oskoma, daje każdemu możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego ogrodzenia uzupełnionego na terenie posesji elementami małej architektury. Właśnie do aranżacji przestrzeni wyznaczonej ramami ogrodzenia służą Ekrany prywatności, które dzięki swojej uniwersalności mogą wpasować się w koncepcję każdej działki. Mowa już nie tylko o dostosowaniu wymiarów czy doborze kolorystyki, ale tworzeniu elementów realizujących konkretne zapotrzebowanie czy marzenia odbiorcy, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym.

Prywatność z charakterem

Ekrany prywatności to rozwiązanie, które cechuje najwyższa jakość wykonania.

- Są to specjalne panele z arkusza blachy, w której maszyna laserowo wycina wzory pochodzące z przygotowanej bazy lub projektowane na indywidualne życzenie - wyjaśnia Mateusz Tiuchty, koordynator projektu firmy Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe.

Zaprojektowanie indywidualnego wzoru daje dużo frajdy i stwarza ogromne możliwości aranżacyjne. Teren posesji dzięki ekranom zmienia się w osobistą wizytówkę inwestora, który może umieszczać je w różnych miejscach i nadawać rozmaite funkcje. Także stopień przezierności osłony zależy od preferencji klienta i wybranego wzoru. Ekrany sprawdzą się na granicach strefy rekreacyjnej, części gospodarczej lub miejsca do parkowania. W estetyczny sposób oddzielą warzywnik od obszaru obsadzonego roślinami dekoracyjnymi. Można nimi ogrodzić taras lub altanę, umieszczać na skarpach i wokół zbiorników wodnych. Doskonale wydzielą główną alejkę prowadzącą od furtki do domu lub rabat z nasadzeniami szczególnie wrażliwymi na zniszczenie. Pomysłów na wykorzystanie tych elementów może być naprawdę wiele a wszystko zależy przede wszystkim od kreatywności inwestora lub projektanta.

Dostosowane do ciebie i twojej działki

Ekrany prywatności to produkt dostępny w wersjach pionowej oraz poziomej, w kolorach z palety RAL.  Zaletą tego rozwiązania jest modułowość. Doskonale prezentują się w sąsiedztwie Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych np. modelu Kwarc, Trawertyn czy Malachit.

Podstawowym materiałem używanym do tworzenia paneli jest blacha stalowa, ale to nie jedyna opcja. Innym surowcem wykorzystanym przy tym produkcie może być stal kortenowska. Wpisuje się ona w designerskie trendy i cechuje interesującymi walorami estetycznymi. Dzięki unikalnemu procesowi „starzenia się", czyli samoczynnemu pojawianiu się powłoki ochronnej, ta stal przez lata zmienia kolor - od matowej szarości, przez czerwony rdzawy, aż po głęboki brąz.