PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-10-05
Nowa aplikacja MyNice App - intuicyjna, spersonalizowana, inteligentna
Nice wprowadza nową wersję aplikacji MyNice i robi ważny krok w kierunku ulepszenia swojego rozwiązania do zarządzania automatyką domową

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Aplikacja do zarządzania automatyką domową, ze wsparciem asystenta głosowego

Nice, globalny lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, wprowadza nową wersję aplikacji MyNice i robi ważny krok w kierunku ulepszenia swojego rozwiązania do zarządzania automatyką domową, stale ułatwiając użytkownikom zarządzanie codziennymi rutynami.  

Nowa aplikacja MyNice sprawia, że sterowanie podłączonymi urządzeniami jest jeszcze bardziej intuicyjne, zintegrowane i inteligentne. Od teraz użytkownicy będą mogli zarządzać elementami systemu automatyki Nice, zarówno jednokierunkowymi, jak i dwukierunkowymi, gdziekolwiek się znajdują, w tym za pośrednictwem asystentów głosowych Amazon Alexa i Google Assistant. Możliwa będzie także interakcja, zarówno z innymi członkami rodziny w celu wspólnego zarządzania inteligentnym domem, jak i bezpośrednio z instalatorem, aby uzyskać zdalną pomoc techniczną za pośrednictwem funkcji ProConnect.

 

Zarządzanie, konserwacja i kontrola bram, drzwi garażowych lub rozwiązań przeciwsłonecznych stają się prostsze.

Jakie udogodnienia oferuje użytkownikom nowa aplikacja MyNice App

Po połączeniu aplikacji z interfejsem Nice Core, użytkownik może kontrolować wszystkie elementy automatyki w domu, od zarządzania otwieraniem i zamykaniem rolet po kontrolę natężenia światła. Użytkownicy będą mogli ustawić systemy zgodnie ze swoimi preferencjami, wybierając na przykład czas opuszczania i podnoszenia żaluzji lub rolet oraz włączania i wyłączania świateł. Scenariusze mogą być zatem tworzone zgodnie ze wschodem lub zachodem słońca, umożliwiając cieszenie się naturalnym światłem, w jak największym stopniu.

Aplikacja MyNice dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników i pozwala im kontrolować dostęp do domu oraz aktywować powiadomienia o otwarciu i zamknięciu bramy, dając możliwość otrzymywania bieżącej informacji w przypadku ewentualnych nieprzewidzianych zdarzeń. 


Szybka i łatwa konserwacja, także zdalna

Aplikacja MyNice jest również szybkim i natychmiastowym narzędziem do serwisowania i wykonywania przeglądów automatyki. Użytkownicy otrzymują alerty w postaci powiadomień o awarii lub potrzebie naprawy swoich bram i mogą szybko poprosić o pomoc techniczną, dzięki funkcji zdalnego połączenia ProConnect. W przypadku awarii, aplikacja MyNice pozwala użytkownikom samodzielnie decydować, kiedy i na jakich poziomach autoryzacji przyznać instalatorom możliwość zdalnego serwisu.

Specyfikacja techniczna

Dzięki aplikacji MyNice możliwa jest aktualizacja oprogramowania urządzeń Nice. Wraz z aktualizacją interfejsu Nice Core dostępna jest dwukierunkowa komunikacja między urządzeniami. W przypadku automatyki podłączonej za pośrednictwem interfejsu Nice BiDi-WiFi, kompatybilnego z automatycznymi bramami i drzwiami garażowymi Nice, dostępne jest również zdalne zarządzanie w chmurze, zapewniające kompletną i zintegrowaną łączność. Gdy użytkownik jest poza domem, dzięki aplikacji MyNice będzie mógł zarządzać otwieraniem drzwi garażowych lub bram, aby umożliwić dostęp znajomym lub kurierom w przypadku dostaw. Wymienione wyżej funkcje są również dostępne dla automatyki typu Gate&Door podłączonej za pośrednictwem interfejsu1 IT4WIFI2.

 

Aplikacja MyNice dla użytkowników jest dostępna w wersjach:

na Androida: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.niceforyou.welcome
i iOS: https://apps.apple.com/pl/app/mynice/id1459856686

Poradnik na temat podstawowej konfiguracji modułu BiDi-WiFi oraz automatyki Nice:1  Urządzenie Nice, które poprzez komunikację WiFi umożliwia kontrolę ruchu i stanu automatyki Nice Gate&Door kompatybilnej z protokołem BusT4 (Opera).

2 Automatyka kompatybilna z automatycznymi bramami i bramami garażowymi Nice wyposażonymi w protokół BusT4 (Opera).