PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-10-16
Bramy przemysłowe w ofercie firmy PAGEN
Firma PAGEN wprowadziła do oferty bramy przemysłowe, znajdujące zastosowanie w obiektach komercyjnych i przemysłowych.

PAGEN sp. z o.o.
Gnojnik 393
32-864 Gnojnik

tel. 14 686 99 19
biuro@pagen.pl
www.pagen.pl

» więcej o firmie

Firma PAGEN wykorzystując wieloletnie doświadczenie w produkcji okien, drzwi, rolet i bram garażowych oraz możliwości zakładu produkcyjnego, wprowadziła do oferty bramy przemysłowe, znajdujące zastosowanie w obiektach komercyjnych i przemysłowych.

Bramy przemysłowe małopolskiego producenta wykonane są z wysokiej jakości paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową, które mogą być wyposażone w przeszklone panele aluminiowe. Firma oferuje cztery sposoby prowadzenia bramy, umożliwiając montaż w budynkach zarówno z niskim, jak i wysokim nadprożem (standardowe prowadzenie, niskie nadproże, wysokie prowadzenie z obniżonym wałem oraz pionowe prowadzenie z obniżonym wałem).

Bramę możemy także wyposażyć w furtkę z funkcjonalnym progiem aluminiowym o wysokości 170 mm. Posiada ona magnetyczny system nadzoru, który blokuje funkcjonowanie napędu przy otwartej furtce. Dodatkowo mamy możliwość zainstalowania samozamykacza.

- Tworzymy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców, a dbając o detale ich wykończenia bazujemy na doświadczeniu w produkcji bram garażowych do domów dla Klientów indywidualnych. Chcemy w pełni wykorzystać możliwości jakie daje nowoczesna technologia, a jednocześnie nadać  indywidualny styl tworzonym produktom. Myślimy o przyszłości, planujemy długoterminowo i przywiązujemy dużą wagę do jakości. Poszukujemy trwałych rozwiązań konstrukcyjnych, które w pełni odpowiadają potrzebom współczesnego biznesu - powiedział Sebastian Sosin, Dyrektor Produkcji firmy PAGEN.

W bramach przemysłowych firmy PAGEN szczególnie zadbano o bezpieczeństwo użytkowników, wyposażając je m.in. w zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyny i linki, detektor ruchu, fotokomórki przemysłowe, kurtynę świetlną, lampy sygnalizacyjne i ostrzegawcze, a także napęd i rygiel ręczny na wypadek braku zasilania.

Bramę wyposażono w napęd SOMMER GIGAcontrol, który cechuje się samoczynnym rozpoznaniem i dostosowaniem kierunków obrotu silnika, 5-pozycyjnym wyświetlaczem tekstowy LCD z dynamicznym menu, zapewniającym łatwe programowanie oraz kontrolą dostępu do menu sterowania. Napęd współpracować może z kasetą sterującą, włącznikiem kluczykowym i 2-kanałowym pilotem.

 

Więcej informacji na stronie https://pagen.pl/pl/bramy-przemyslowe