PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-10-19
Nice Polska na targach Warsaw Security Expo i Eltrox Technology Expo
Na obu wydarzeniach zaprezentowane zostały produkty marek Nice, m.in: automatyka wjazdowa, bramy garażowe, wideodomofony, produkty ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie
W pierwszym tygodniu października Nice Polska wzięło udział w dwóch imprezach targowych: Warsaw Security Expo - Międzynarodowe Targi Systemów Zabezpieczeń i Ochrony w Ptak Warsaw Expo  w Nadarzynie, oraz Eltrox Technology Expo na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu.

Na obu wydarzeniach zaprezentowane zostały produkty marek Nice, m.in: automatyka wjazdowa, bramy garażowe, wideodomofony, produkty kontroli dostępu oraz system Smart Home.

- „Udział w imprezach branżowych jest dla nas niezwykle istotny, ponieważ bardzo doceniamy możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Nasze uczestnictwo w tegorocznych targach Warsaw Security Expo i Eltrox Technology Expo było wspaniałą okazją do zaprezentowania naszego szerokiego portfolio rozwiązań automatyki budynkowej do zarządzania domem, a także do zbadania potrzeb naszych klientów i podzielenia się z nimi najnowszymi możliwościami naszych inteligentnych rozwiązań  i ekosystemu produktów. Takie doświadczenia są dla nas bardzo cenne i pozwalają nam nieustannie rozwijać nasze produkty, jak i samą firmę." - powiedział Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska  i Prezes Zarządu FIBARO - marki firmy Nice.

Warsaw Security Expo to nowe wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem zabezpieczeń i ochrony w Polsce i całym regionie środkowo-wschodniej Europy. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Warsaw Security Expo to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem. Targi były niepowtarzalną okazją do wysłuchania wielu ciekawych wystąpień panelowych. Ze strony Nice, Wojciech Jankowski - Head of Presales Business Support opowiedział o systemach inteligentnego domu w kontekście ochrony mienia oraz osób.


Nice Polska na Warsaw Security Expo

Eltrox Technology Expo to innowacyjne, bezpłatne wydarzenie branży automatyki użytkowej. Jest dedykowane szerokiemu gronu: instalatorów, monterów, integratorów systemów, projektantów oraz przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie zabezpieczeń obiektów, elektrotechniki, elektryki, fotowoltaiki oraz budownictwa. Główna idea wydarzenia to połączenie instalatorów  i producentów. Targi stworzyły przestrzeń dla owocnych relacji biznesowych, rozszerzenia wiedzy każdego uczestnika oraz dla wsparcia w rozwoju ich biznesu. Oprócz przestrzeni targowej na gości czekały dwie sceny - technologiczna, na której swoje prezentacje przedstawili sponsorzy wydarzenia, oraz główna, gdzie można się było spotkać z ekspertami świata biznesu i ekonomii. Wydarzenie poprowadził Hubert Urbański,  a przedstawiciel Nice Polska - Przemysław Kwiatkowski przedstawił prezentację pt. „Yubii  - automatyczny dom Nice", w której skupił się na korzyściach płynących z zastosowania urządzeń Nice Smart Home związanych z redukcją kosztów eksploatacyjnych. Słuchacze dowiedzieli się jak korzystanie z urządzeń Smart Home w domu zwiększa komfort i bezpieczeństwo użytkowników. Przemyślane zarządzanie automatyką domową staje się obecnie ważnym trendem, w którym Nice prezentuje się jako lider na rynku światowym.


Nice Polska na Eltrox Technology Expo