PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2024-03-19
Sprawdzona promocja – segmentowe bramy garażowe -20%
Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Oferta specjalna do 26.03.2024.

KRISHOME Sp. z o.o.
Psary Małe, ul. Budowlana 1
62-300 Września

tel. 61 63 98 600
biuro@krishome.eu
www.krishome.pl

» więcej o firmie

Skorzystaj z pomocy doradców i zamów w Salonie KRISHOME niezawodne segmentowe bramy garażowe. Wybierz najlepsze rozwiązania z oferty marki KRISPOL i ciesz się stolarką w dobrym stylu i bardzo dobrej cenie!

#wspieramybudowy i #wspieramytermomodernizacje

Rabat 20% na segmentowe bramy garażowe

Bramy segmentowe są połączeniem wysokiej funkcjonalności i trwałości. Ich solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo i łatwą obsługę, a szeroki wybór kolorystyki pozwala dobrać bramę do elewacji oraz projektu architektonicznego. Ponadto posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne, a dzięki dbałości o każdy szczegół oraz wyposażeniu w dodatkowy osprzęt, działają bezawaryjnie przez wiele lat oraz zachowują odpowiednią estetykę.

Poznaj ofertę segmentowych bram garażowych
Sprawdź pełną paletę kolorystyczną

Odwiedź najbliższy Salon KRISHOME i zapytaj o szczegóły promocji

Oferta specjalna na segmentowe bramy garażowe trwa od 19.03.2024 r. do 26.03.2024 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce. Rabat jest udzielany od ostatecznej ceny wybranej konfiguracji (w zależności od rozmiaru, wykończenia). Szczegóły oraz informacja o cenach w okresie ostatnich 30 dni dla poszczególnych konfiguracji dostępne są w salonach sprzedaży KRISHOME.

Regulamin promocji