PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-02-12
Dać radę zimie!
Zima trzyma już ponad 2 miesiące i wszystko wskazuje na to, że nawet jeśli odpuści, to jeszcze długo będzie nam się dawała we znaki. A może by tak ją przechytrzyć?

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie
Śnieżyce nie dają nam spokoju, ale już niedługo, kiedy tylko się ociepli, piękna biała pokrywa zmieni się w szarobrązową wodę i błoto. Problemem może być nie tylko wysunięcie choćby czubka nosa z domu, ale również brodzenie w błocie pośniegowym podczas otwierania i zamykania bramy garażowej czy wjazdowej.

Rozwiązanie tego problemu jest prostsze niż mogłoby się wydawać, a jego wielkość można porównać do pudełka od zapałek. Zmieści się w każdej torebce czy kieszeni. Można je przypiąć do kluczy, czy telefonu. Małe, dyskretne i stylowe piloty do automatyki do domu firmy Nice pozwolą stawić czoła dokuczliwej zimie. Jedno niewielkie urządzenie pozwala na sterowanie nie tylko bramą, czy drzwiami garażowymi, ale nawet zewnętrznymi roletami okiennymi. Piloty Nice dostosowują się do potrzeb użytkowników – jednym urządzeniem można sterować określoną ilością produktów Nice.


Zmęczeni brakiem słońca, znużeni zimą potrzebujemy, by ktoś zadbał o nasz komfort. Wieczorami herbata smakuje lepiej, koc, którym możemy się otulić daje więcej ciepła, dlaczego więc ograniczać swoje wygody do domu? Codziennie przygotowując się do wyjazdu samochodem do pracy czy na zakupy możemy poprawić swoje samopoczucie zdając się na automatykę Nice.

To koniec przemoczonych butów tuż po wyjściu z domu, koniec z szukaniem po omacku kłódki do bramy. Dzięki automatyce Nice nie taka zima straszna, jak ją malują.

Więcej na www.nice.pl

informacja na podstawie materiałów: NICE