PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2010-03-26
Nice kolejny raz obronił tytuł lidera
NICE POLSKA z Pruszkowa została Liderem Rynku 2009 (Najlepsza w Polsce Firma) w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie
Kapituła Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU kolejny raz przyznała nagrody najlepszym firmom w Polsce. Firma Nice utrzymała prestiżowy tytuł „LIDER RYNKU - Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet”.

Celem konkursu promocyjnego Lider Rynku jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Rozstrzygany jest w kategoriach: firma, produkt, usługa, obejmując przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe. W odróżnieniu od innych tego typu projektów w Polsce, w konkursie Lider Rynku nie ma zasady uznaniowości - wygrywa najlepszy, co gwarantują przepisy regulaminu konkursu.

Przyznany tytuł dla Nice Polska w kategorii „Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet” to prestiż, dowód ogromnego zaufania rynku oraz potwierdzenie najsilniejszej pozycji w branży. Nice od dawna jest stale obecny w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z ISO9001 od 2002 r., czy pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma.

informacja na podstawie materiałów: NICE