PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-09-03
Dom z wysokim IQ
Dzięki zastosowaniu inteligentnych rozwiązań automatyki z oferty Nice, lidera w automatyce do bram i rolet, możesz sterować automatyką w swoim domu z dowolnego miejsca na ziemi.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W większości nowo budowanych posesji automatyka do bram, drzwi garażowych czy rolet przestaje być już towarem luksusowym. Jednak o ile brama na pilota staje się powoli standardem, o tyle możliwość sterowania automatyką z dowolnego miejsca na ziemi to wciąż rewolucja…

Dzięki zastosowaniu inteligentnych rozwiązań automatyki z oferty Nice, lidera w automatyce do bram i rolet, możesz sterować automatyką w swoim domu z dowolnego miejsca na ziemi a twój dom - w pełni zautomatyzowany I inteligentny - stanie się jeszcze bardziej komfortowy. Takie możliwości daje Nice Opera – rewolucyjny system komunikacji - oferujący nowe możliwości w zakresie realizowanych funkcji, nadzoru i kontroli automatyki domowej. Zarządzanie systemem może odbywać się za pomocą połączeń przewodowych, bezprzewodowych - radiowo z małej odległości z komputera PC, PDA (Bluetooth), lub z każdego miejsca na ziemi za pomocą sieci GSM lub GPRS. Nice wyznacza tym samym nowe standardy automatyki dla domu a wizja zarządzania domem za pomocą telefonu komórkowego lub komputera staje się wreszcie realna.

informacja na podstawie materiałów: NICE