PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2011-01-27
Otwieraj bramę z uśmiechem – droga radiowa Smilo firmy Nice
Proste kształty oraz oszczędność formy to obecnie najpopularniejszy kierunek we wzornictwie użytkowym.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie
Piloty sterujące automatyką Smilo firmy Nice, o minimalistycznym designie, doskonale wpisują się w ten trend. Dodatkowo, dzięki wyrafinowanemu zabezpieczeniu kodem o 18 trylionach kombinacji, oryginalne piloty Smilo firmy Nice zagwarantują nam nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo.

Okrągłe, wyposażone w przezroczyste przyciski piloty Smilo to sztandarowy i jeden z najlepiej rozpoznawalnych produktów firmy Nice. Jego niebieska obudowa przez lata stała się symbolem wysokiej jakości wykonania oraz komfortu, jaki dają nam rozwiązania tego producenta. Jednak nic nie jest tak dobre, by nie mogło zostać ulepszone, dlatego nawet pilot Smilo przeszedł metamorfozę, która objęła zarówno kolor, jak i konstrukcję obudowy.

Komfort i bezpieczeństwo zamknięte w pilocie
System sterowania Smilo firmy Nice stworzony został z myślą o obsłudze bram wjazdowych oraz garażowych. Dzięki poręcznemu i eleganckiemu pilotowi, jednym naciśnięciem palca otworzymy i zamkniemy odpowiednią bramę, bez konieczności niekomfortowego wysiadania z samochodu. Dwu- lub czterokanałowe piloty Smilo umożliwiają bezproblemowe sterowanie czterema urządzeniami. Pozwoli nam to obsłużyć jednocześnie bramę i garaż, dzięki czemu unikniemy kłopotu związanego z noszeniem ze sobą kilku osobnych pilotów. Jednak poza wygodą, Smilo podnosi poziom naszego bezpieczeństwa - brak konieczności wysiadania z samochodu w celu otwarcia bramy chroni nas przed ewentualnym napastnikiem, mogącym czaić się w pobliżu. Dodatkowo, droga radiowa Smilo firmy Nice posiada doskonałe zabezpieczenia, zapobiegające skopiowaniu kodu wysyłanego przez pilota. Liczba kombinacji wszystkich możliwych kodów w przypadku Smilo wynosi aż 18 trylionów, co sprawia, że ponowne wystąpienie kodu jest praktycznie niemożliwe.


Wzmocniona obudowa pilotów Smilo firmy Nice zmniejsza podatność na uszkodzenia
fot. Nice

Smukły, elegancki i wytrzymały
Kierując się najnowszymi trendami, firm Nice postanowiła odejść od dotychczasowej kolorystyki pilotów Smilo. Charakterystyczny odcień niebieskiego zastąpiony został przez modną i elegancką czerń. Dzięki temu Smilo stał się nie tylko funkcjonalny, ale również stylowy i dyskretny. Ponadto, konstruktorzy z firmy Nice wzięli pod uwagę, że tego typu urządzeniom zdarzają się częste wypadki - są one upuszczane, przygniatane, a nawet przejeżdżane kołami samochodu. Dlatego też, wraz z nowym kolorem obudowa pilotów Smilo została dodatkowo wzmocniona. Dzięki temu ten użyteczny gadżet stał się jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, co na pewno wpłynie na długość jego życia, a nam oszczędzi na pewno wiele stresu.

Pilot pozwalający bezproblemowo i bezpiecznie otwarcie bramy to najbliższy nam element automatyki. Dlatego też, ważne jest, by był on nie tylko funkcjonalny, ale również wygodny i estetyczny. Nice Smilo dzięki zaawansowanemu zabezpieczeniu dynamicznie zmiennym kodem, wytrzymałej obudowie oraz eleganckiemu designowi jest pilotem, który zawsze chętnie będziemy mieć w kieszeni.

Pilot Smilo, 2-kanałowy, 433,92 MHz, cena brutto 61,50 pln
Pilot Smilo, 4-kanałowy, 433,92 MHz, cena brutto 79,95 pln

Zdjęcie główne:

Piloty Smilo firmy Nice to wygoda i bezpieczeństwo zamknięte w stylowej obudowie
fot. Nice


Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział handlowy, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń. W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Lider Rynku", co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

źródło: NICE