PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-05-08
Nice koncertuje z największymi gwiazdami
23 kwietnia po raz pierwszy w Polsce wystąpił Michael Bublé – jeden z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy ostatniej dekady.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Koncert był pierwszym z cyklu koncertów "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje", którego firma Nice, lider branży automatyki do bram i rolet, jest sponsorem głównym. 10 tysięcy widzów zapełniło gdańską Ergo Arenę, aby posłuchać wokalisty przez wielu określanego mianem nowego Franka Sinatry. Artysta okazał się czarującym i bardzo inteligentnym posiadaczem gigantycznej charyzmy.

36-letni wokalista z Kanady ma na koncie czternaście albumów. Świat oszalał na jego punkcie w 2003 roku, czego dowodem było wyprzedanie niemalże wszystkich biletów tuż po ogłoszeniu daty jego występu. Kanadyjczyk zaczął swój koncert bardzo mocno - od piosenki Elli Fitzgerald "Cry me a river". Zaraz po tym pod sceną stał już tłum fanek z kwiatami. Podczas całego koncertu publiczność wręcz szalała, a klasyk Franka Sinatry, czyli "I've Got The World On A String" wyśpiewała jednocześnie cała zgromadzona publiczność, co zrobiło piorunujące wrażenie. Podobnie, jak kaskada świateł telefonów komórkowych podczas "Crazy Love" Van Morrisona.

Koncert Michaela Bublé był to pierwszym z cyklu "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje", którego firma Nice, lider branży automatyki do bram i rolet,  jest sponsorem głównym. W koncercie Michaela Bublé wzięło udział 20 zwycięzców głosowań Listy Przebojów Nice - dedykowanego konkursu, który firma Nice prowadzi w ramach swojej sieci sprzedaży.

Kolejną gwiazdą, która w ramach cyklu zaprezentuje się polskiej publiczności, będzie jeden z najwybitniejszych tenorów - Andrea Bocelli. Artysta wystąpi z siedemdziesięcioosobową orkiestrą symfoniczną oraz sześćdziesięcioosobowym chórem w niedzielę 29 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Natomiast 7 lipca w tym samym miejscu zaśpiewa Elton John - wybitny brytyjski piosenkarz i pianista, zaś 11 lipca na stadionie miejskim w Rybniku zagra legendarny zespół Guns N` Roses.

Zdjęcie główne:
ERGO Arena Gdansk przed koncertem
Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział handlowy, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń. W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Lider Rynku", co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

źródło: NICE