PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-07-05
Koncertowy lipiec. Będzie Nice!
Nice został sponsorem trzech koncertów w ramach cyklu „Prestiżowe Gwiazdy. Złote Przeboje"

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W lipcu czekają nas trzy koncerty w ramach cyklu „Prestiżowe Gwiazdy. Złote Przeboje" organizowanego przez Radio Złote Przeboje i Prestige MJM, a sponsorowanego przez lidera w automatyce dla domu - firmę Nice Polska w ramach projektu „The Nice Music Stars". Dla polskich fanów zaśpiewają i zagrają: Elton John, Guns N' Roses oraz Bryan Adams!

Pierwszy koncert odbędzie się już 7 lipca w łódzkiej Atlas Arenie. Wystąpi na nim światowej sławy brytyjski piosenkarz i kompozytor - Elton John. Organizatorzy koncertu mają niełatwe zadanie do spełnienia, gdyż gwiazda ma wiele specyficznych wymagań związanych z przygotowaniem koncertu, a niektóre życzenia są naprawdę nietypowe. W pomieszczeniach przygotowanych dla piosenkarza muszą znaleźć się m. in. dwumetrowe palmy lub fikusy (żywe - w żadnym wypadku nie plastikowe!). Poza tym artysta, zażyczył sobie między innymi kilka wazonów, w których ma być umieszczonych od 9 do 16 czerwonych i białych róż.

Tuż po koncercie Eltona Johna, 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku, publiczność rozgrzeje amerykański zespół hardrockowy Guns N'Roses. Po ostatnim koncercie w Polsce muzycy wspominali go szczególnie mile. Fani przygotowali im wówczas niespodziankę - zarzucili scenę... różami. W tym roku mają ponownie ambitny plan i na powitanie chcą zaskoczyć swoich ulubieńców ogromną flagą o wymiarach 7x10 m z napisem: „Welcome back to Poland G n'R. Rybnik 2012".

Ostatni koncert z cyklu będzie miał miejsce 26 lipca, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie na scenie pojawi się Bryan Adams. Kanadyjski piosenkarz dotrzymał słowa danego fanom podczas ubiegłorocznego koncertu w Rybniku i nie kazał zbyt długo czekać na swoją kolejną wizytę w Polsce. Koncert odbędzie się pod szyldem POZnań dla Ziemi.

Wszyscy zainteresowani nadal mają szansę zobaczyć największe gwiazdy na żywo -  w puli dostępne są jeszcze bilety na wszystkie wydarzenia.Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział handlowy, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń. W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Lider Rynku", co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

źródło: NICE