PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-07-18
Garaż praktyczny i wygodny. Automatyka do bram garażowych
Bramy garażowe Nice przechodzą szereg testów i badań, mających na celu dostosowanie ich do norm europejskich.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Odpowiednio dobrana brama garażowa powinna być nie tylko wizytówką oraz solidną ochroną naszego domu, ale także zapewnić komfort podczas codziennego użytkowania. Wygodne i bezpieczne automatyczne sterowanie bramą zagwarantują produkty Nice.

Solidne konstrukcje oraz innowacyjne rozwiązania wpływające na wygodę i spokojny sen domowników sprawiają, że coraz częściej decydujemy się na inteligentne systemy sterowania bramami. Wspomagają one nasze codzienne czynności, oszczędzając czas i energię. Szeroki wybór nowoczesnych produktów pozwala na dopasowanie napędów oraz odpowiednich akcesoriów do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.


Wygoda rozwiązań automatycznych

W zależności od naszych potrzeb, a także wymaganych parametrów, mamy do wyboru różne siłowniki, np. szybki i godny zaufania silnik SPIDO marki Nice z napędem łańcuchowym do bram o powierzchni do 9 m². Cechuje się on wyjątkowo łatwym montażem i nieskomplikowaną obsługą. Dla  bram o powierzchni nawet do 13 m²  doskonałym rozwiązaniem będą siłowniki SPIN. Dzięki wykorzystaniu technologii połączenia dwużyłowego BLUEBUS ich instalacja jest niezwykle prosta. Niewątpliwą zaletą siłowników Nice jest wyjątkowo cicha praca i możliwość dostosowania ustawień prędkości podnoszenia oraz opuszczania bramy. Dodatkowo, centrale obsługujące automatykę do bram garażowych, posiadają wiele funkcji, które zdecydowanie ułatwiają codzienne życie. Za sprawą automatycznego zamykania nie musimy pamiętać o zamknięciu bramy, a funkcja częściowego otwarcia pozwala oszczędzić czas, gdy chcemy jedynie na chwilę wejść do swojego garażu lub wjechać do niego np. rowerem. Możliwość sterowania bramą za pomocą pilota bez konieczności wysiadania z samochodu to jednak największa zaleta posiadania automatycznej bramy garażowej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bramy garażowe Nice przechodzą szereg testów i badań, mających na celu dostosowanie ich do norm europejskich. Posiadają dodatkowe zabezpieczenia blokujące na wypadek ewentualnych usterek. Jeśli chcemy zagwarantować sobie dodatkową ochronę, istnieje możliwość zamontowania dwustronnego ryglowania zamka. Ponadto, siłowniki wyposażone są w niezawodny i czuły amperometryczny system wykrywania przeszkody, który służy do wykrywania ewentualnych przeszkód, które mogą wystąpić podczas normalnego ruchu bramy. Dzięki tej funkcji, w chwili napotkania na osobę lub przedmiot, siłownik zatrzymuje bramę i zmienia kierunek jej ruchu.Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział handlowy, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń. W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Lider Rynku", co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

źródło: NICE