PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-08-21
The Nice Music Stars kończy się niezwykłym show!
Firma Nice, znana ze swojego nowoczesnego podejścia do marketingu, nie boi się angażować w ciekawe i atrakcyjne pomysły.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W ramach cyklu „The Nice Music Stars” polska publiczność miała okazję wziąć udział w prestiżowych koncertach największych światowych gwiazd. Firma Nice - lider w automatyce dla domu - pełniła funkcję głównego sponsora przedsięwzięcia, które 27 września zakończy niezwykły, pierwszy w Polsce występ gwiazdy muzyki pop - Jennifer Lopez!

Firma Nice, znana ze swojego nowoczesnego podejścia do marketingu, nie boi się angażować w ciekawe i atrakcyjne pomysły. Wynikiem tego jest współpraca z firmą Prestige MJM oraz realizacja największych wydarzeń muzycznych tego roku. Michael Bublé, Andrea Bocelli, Elton John, Guns N` Roses, Bryan Adams zagrali i zaśpiewali, tworząc wyjątkowe widowisko dla swoich fanów. Obecni na koncertach przeżyli niezapomniane chwile pełne zabawy, radości, a także wzruszeń.

Cykl otworzył koncert Michaela Bublé, w którym wzięło udział 20 zwycięzców głosowań Listy Przebojów Nice - dedykowanego konkursu, który firma Nice prowadziła w ramach swojej sieci sprzedaży. Kolejną gwiazdą, która zaprezentowała się polskiej publiczności, był jeden z najwybitniejszych tenorów - Andrea Bocelli. Artysta wystąpił wraz z siedemdziesięcioosobową orkiestrą symfoniczną oraz sześćdziesięcioosobowym chórem. Najbardziej koncertowym miesiącem był lipiec, podczas którego wystąpili: wybitny brytyjski piosenkarz i pianista - Elton John, legendarny zespół hardrockowy Guns N` Roses, oraz kanadyjski piosenkarz, mistrz romantycznych ballad - Bryan Adams.

Ostatnim koncertem z cyklu, który odbędzie się 27 września, będzie występ niekwestionowanej gwiazdy pop - Jennifer Lopez. Utwory J. Lo są niezwykle energetyczne oraz rytmiczne, dlatego podczas tego wyjątkowego koncertu możemy spodziewać się niezwykłego show. Tym razem również ze specjalnym udziałem klientów i przyjaciół marki Nice, która przygotowała dla swoich Partnerów Handlowych konkurs, w którym będzie można wygrać bilety na to niecodzienne i jedyne w Polsce muzyczne wydarzenie.Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział handlowy, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń. W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Lider Rynku", co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

źródło: NICE