PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-10-22
Brama garażowa Nice wyróżniona!
„Produkt przyjazny dla Mojego Domu na rok 2013" to kolejna nagroda, która potwierdza jakość produktów Nice.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Automatyczna brama garażowa Nice Classic z napędem serii Spin, okleina Orzech otrzymała prestiżowe wyróżnienie redakcji poradnika budowlanego Mój Dom - „Produkt przyjazny dla Mojego Domu na rok 2013". Jest to kolejna nagroda, która potwierdza jakość produktów Nice.

Nowoczesne, funkcjonalne i eleganckie bramy Classic dostępne są w trzech wariantach wzorniczych oraz dopasowane do potrzeb i upodobań użytkowników. Wyróżniają się przede wszystkim możliwością sterowania automatycznego i ręcznego. Szeroka gama wymiarów oraz bogata paleta kolorów pozwalają na wybór najlepszego rozwiązania.


Tytuł „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu" przyznawany jest produktom z branży budowlanej, które wyróżniają się optymalnym połączeniem jakości, wysokich parametrów technicznych i niezwykłych walorów estetycznych. Wśród wyróżnionych produktów najwyższej klasy znalazł się kolejny już raz produkt Nice, lidera branży automatyki do bram i rolet. Brama garażowa Classic okazała się bezkonkurencyjna pod względem rozwiązań technicznych, które stawiają ją w grupie najbardziej zaawansowanych na polskim rynku. Wyróżnienie „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu" ma na celu wspomaganie marki, jakości oraz klasy wyrobu.

Poradnik Budowlany Mój Dom jest wydawany od 1997 roku i jest przeznaczony dla czytelników, którzy chcą wykonać we własnym zakresie wiele prac remontowo-budowlanych bądź pragną wyrobić sobie opinię na temat poprawnego przebiegu poszczególnych robót. Wysoki poziom graficzny oraz merytoryczny czasopisma w połączeniu z niską ceną sprawiają, że dociera ono zarówno do osób indywidualnych planujących budowę czy remont domu, jak i do firm budowlanych oraz projektowych.Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział handlowy, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń. W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Lider Rynku", co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

źródło: NICE