PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2012-12-07
Z automatyką Nice zima niestraszna…
Zimą najważniejszy jest komfort, jaki automatyka Nice daje przy otwieraniu bramy garażowej lub wjazdowej.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Zalety automatyki Nice można w największym stopniu poznać w okresie zimowym. Wysiadanie z ciepłego samochodu, szczególnie przy ujemnych temperaturach, nie musi być przyjemne. Dzięki automatyce Nice pozbywamy się tego problemu. Średnie temperatury w grudniu i styczniu są w Polsce zwyczajowo najniższe w całym roku. Warto przygotować się do zimy  już teraz, nabywając jeden z produktów Nice.

Pogoda w Polsce, także w okresie zimowym jest nieprzewidywalna, dlatego warto nie dać się zaskoczyć zimie. Dzięki zastosowaniu inteligentnych rozwiązań automatyki Nice za pomocą jednego przycisku na pilocie łatwo i bezpiecznie można otworzyć i zamknąć bramę bez konieczności wysiadania z samochodu. Urządzenia Nice gwarantują niezawodność i ciągłość funkcjonowania bez względu na temperaturę, jaką będzie pokazywał słupek rtęci na termometrze za oknem.

Pilot Nice może zostać idealnie dostosowany do wymagań i potrzeb kierowcy. Oprócz możliwości zamocowania go wewnątrz samochodu za pomocą specjalnego uchwytu, możemy przypiąć go również do breloka z kluczami lub po prostu wsunąć do kieszeni. Umieszczenie go na desce rozdzielczej samochodu, w dostępnym dla kierowcy miejscu ułatwia szybki do niego dostęp oraz łatwe otwarcie bramy. Za pomocą pilota możesz otwierać i zamykać swoją bramę, nie wysiadając z samochodu. Co więcej, jednym pilotem Nice można obsłużyć całą automatykę stosowaną w domu: system alarmowy, markizy czy system irygacyjny. Zimą najważniejszy jest jednak komfort, jaki automatyka Nice daje przy otwieraniu bramy garażowej lub wjazdowej.

Twoja brama z automatyką Nice to wygodniejsze i łatwiejsze życie dla Ciebie i Twojej rodziny... Z automatyką Nice zima nigdy Ciebie nie zaskoczy!

Sprawdź ofertę produktową Nice na www.nice.plFirma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział handlowy, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń. W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Lider Rynku", co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

źródło: NICE