PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-02-06
„Nice Super G” na początku drogi po tytuł Mistrza Europy
Firma Nice związała się kontraktem sponsorskim z Grzegorzem „Nice Super G" Proksą dwuletnią umową.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Jeden z najlepszych polskich bokserów zawodowych Grzegorz „Nice Super G" Proksa wraca na ring z mocnym postanowieniem powrotu na szczyt. Proksa (28-2, 21 KO) jeszcze w tym roku chce stanąć do walki o tytuł Mistrza Europy, a być może nawet ponownie doprowadzić do starcia o tytuł Mistrza Świata. Firma Nice Polska chce wydatnie pomóc Polakowi w osiągnięciu tego celu.

Nice Polska od lat postrzegany jest jako innowacyjna firma, która nie boi się nowych i ciekawych wyzwań. W 2011 roku po trzech latach zakończona została niezwykle owocna współpraca z żużlową reprezentacją Polski uwieńczona trzykrotnym zdobyciem Drużynowego Mistrzostwa Świata. Obecnie po raz kolejny firma ma nadzieję zdobyć tytuł Mistrza Świata - tym razem w równie emocjonującej i dynamicznej dyscyplinie sportu - boksie zawodowym. Firma Nice związała się kontraktem sponsorskim z Grzegorzem „Nice Super G" Proksą dwuletnią umową.

Pierwszym rywalem 28-letniego Polaka w drodze do celu będzie już w najbliższą sobotę, na gali w Belfaście, młodszy o 3 lata Brytyjczyk Lee Noble. Noble (15-24-3, 3 KO) już raz, w marcu 2009 roku był rywalem Polaka. „Nice Super G" wygrał wówczas przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. - O mojej wrześniowej walce z Giennadijem Gołowkinem (walce o tytuł Mistrza Świata federacji WBA i IBO przegranej przez Polaka) już zapomniałem. Samego Gołowkina natomiast wryłem sobie w pamięć i chcę pamiętać jak najdłużej. Przynajmniej do czasu, gdy dostanę szansę rewanżu. Zapewniam wszystkich, że nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. Przeciwnie! Mój czas dopiero nadchodzi - mówi z błyskiem w oku Proksa.

Proksie w marszu do celu, jakim jest tytuł Mistrza Świata, od lutego pomagać będzie nowy sponsor, firma Nice Polska. Jeden z najlepszych polskich bokserów zyskał uznanie ze względu na swój niekonwencjonalny styl walki oraz interesującą osobowość. - Bardzo wierzymy w Grzegorza - mówi Dyrektor Zarządzający Nice Polska, Adam Krużyński. - Jesteśmy zdania, że razem jesteśmy w stanie „przenosić góry". Z Proksą związaliśmy się dwuletnim kontraktem z klauzulą przedłużenia umowy na kolejne dwa lata. Dla nas długofalowa współpraca ma sens. Obdarzyliśmy się nawzajem zaufaniem, bo razem widzimy w sobie profesjonalizm i pasję. Dzięki naszemu wsparciu „Nice Super G" zyska niezbędny dla profesjonalisty spokój, by w pełni  wykorzystać swój potencjał. A ten ma wielki! Grzegorz nie tylko jest świetnym, inteligentnym i wiedzącym czego chce facetem. Jest przy tym znakomitym i efektownym bokserem. Jest silny, szybki, niezawodny. Zupełnie jak nasze napędy. Na ringu bije bez zmrużenia oka, jak automat. Automat? Proszę bardzo! Pasujemy do siebie idealnie. Niczym dwie bokserskie rękawice - dodaje z uśmiechem Adam Krużyński. I kończy: - Marzy mi się podobny sukces jaki osiągnęliśmy swego czasu w speedwayu. Przy wsparciu firmy Nice, nasi żużlowcy nie raz i nie dwa zostawali mistrzami świata! Grzegorz "Nice Super G" Proksa ma nie mniejszy potencjał!

Grzegorz „Nice Super G" Proksa z nowym przydomkiem i nowym sponsorem pierwszy raz wyjdzie na ring 9 lutego. Jego walkę z Noblem, zakontraktowaną na sześć rund, będzie można obejrzeć na kanale NSport. Początek transmisji z gali w Belfaście o godzinie 23:00. Powtórka walki zostanie wyemitowana w późniejszym terminie na antenie Canal+. 

Grzegorz Proksa - jeden z najlepszych polskich bokserów zawodowych. Ex-mistrz Europy w wadze średniej, pretendent do tytułu Mistrza Świata federacji WBA i IBO w wadzie średniej w 2012 roku. Urodzony 23.11.1984 r. w Jaworznie. Obecnie mieszka w Węgierskiej Górce. Żonaty, 3 dzieci.

Nice Polska - należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.Firma Nice z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji została założona w 1991 i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Odział Nice Polska istnieje od roku 1996 i tworząc sieć ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju jest najsilniejszym na rynku dostawcą automatyki dla domu. W podwarszawskim Pruszkowie, gdzie mieści się główna siedziba firmy, znajduje się magazyn, dział handlowy, dział serwisu, szkoleń i obsługi technicznej, dzięki czemu Klienci i Partnerzy Handlowi firmy mają gwarancję stabilności oraz natychmiastowej realizacji zleceń. W roku 2010 firma po raz kolejny otrzymała prestiżowy tytuł „Lider Rynku", co potwierdza jej czołową pozycję w branży. W swojej działalności marketingowej firma Nice aktywnie angażuje się w promocję sportu w Polsce

źródło: NICE