PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-06-07
Nowe logo elero
Paleta produktów firmy elero jest wielostronna i oferuje szeroki asortyment napędów i sterowników, jak również bogaty wybór akcesoriów elektrycznych i mechanicznych.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Na początku ubiegłego roku grupa Nice przejęła markę elero - jednego z największych światowych producentów profesjonalnych napędów elektrycznych i sterowników do rolet, instalacji przeciwsłonecznych i bram. Obecnie trwają prace nad rebrandingiem marki. Pierwszym elementem nowej strategii marketingowej jest nowe logo.

Nowe logo obrazuje profesjonalizm oraz wysoką jakość produktów elero. Są to urządzenia stosowane i polecane przez prawdziwych profesjonalistów cechujące się tradycyjną niemiecką wysoką jakością oraz niezawodnością. Tradycja jest jednak łączona z innowacyjnością oraz nowoczesnym designem. Firma elero, z siedzibą w Beuren k. Stuttgartu, posiada swoje przedstawicielstwa we Francji, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Indiach, USA, Singapurze, Australii i Szwecji, a produkty elero dostępne są w większości krajów na całym świecie.

Paleta produktów firmy elero jest wielostronna i oferuje szeroki asortyment napędów i sterowników, jak również bogaty wybór akcesoriów elektrycznych i mechanicznych. Możliwości ich zastosowania sięgają od rolet poprzez żaluzje, markizy i okiennice aż po bramy i kraty rolowane. Przedsiębiorstwo znane jest z pionierskich osiągnięć technologicznych i z produktów o jakości na najwyższym poziomie.

Firma elero posiada od 1994 r. certyfikat DIN EN ISO 9001. Na polskim rynku funkcjonuje od 2001 roku i zyskała już zaufanie Partnerów Handlowym oraz użytkowników końcowych. Od początku czerwca na stronie internetowej Nice został uruchomiony specjalny moduł poświęcony produktom elero - www.nice.pl/elero.Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice