PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-06-24
KINGgates – ekonomiczne rozwiązania dla bram wjazdowych i garażowych
Automatyka do bram wjazdowych i garażowych KINGgates to produkty w 100% włoskie, powstałe w oparciu o lata badań, doświadczenie i pasję.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Marka KINGgates, obecna w portfolio brandów w grupie Nice, staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem na rynku polskim do ekonomicznej automatyzacji bram wjazdowych oraz garażowych. W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na urządzenia marki KINGgates na stronie internetowej www.nice.pl został uruchomiony specjalny moduł dedykowany wyłącznie tym produktom. Moduł dostęp jest pod adresem www.nice.pl/kinggates

Włoska marka KINGgates istnieje na rynku od 2006 roku. Od 2007 roku produkty dostępne są w Polsce. W wyniku ostatnich zmian organizacyjnych głównym dystrybutorem marki KINGgates na rynku polskim jest spółka Nice Polska z siedzibą w Pruszkowie. Produkty dystrybuowane są poprzez sieć Partnerów Handlowych, którzy zapewniają fachowe doradztwo, montaż oraz serwis.

KINGgates to systemy automatyki do bram wjazdowych i garażowych - bezpieczne i praktyczne produkty oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych. Jakość, technologia i bezpieczeństwo użytkowników to główne atrybuty marki. Zgodnie z przyjętymi wartościami podejście jakościowe wyraża jest nie tylko poprzez oferowane produkty, materiały użyte do ich wykonania czy kontrolę produkcji. Jakość to także najwyższe standardy obsługi serwisowej i wsparcie techniczne. KINGgates to jednak przede wszystkim wyjątkowo atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Z tego powodu to właśnie te napędy są standardowo instalowane w wybranych modelach bram garażowych Nice.

Do najpopularniejszych produktów dostępnych w ofercie KINGgates należy zaliczyć zestawy z rodziny Dynamos pozwalające na automatyzację bram przesuwnych nawet o ciężarze 1000 kg, napędy Linear (do bram skrzydłowych) oraz siłowniki Ovo 550 i Rolls 1200 przeznaczone dla uchylnych oraz segmentowych bram garażowych.

Automatyka do bram wjazdowych i garażowych KINGgates to produkty w 100% włoskie, powstałe w oparciu o lata badań, doświadczenie i pasję. Firma dokłada najwyższych starań, by produkty cieszyły się najwyższymi standardami jakościowymi i spełniały wymogi norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa (UNI EN 12445 oraz UNI EN 12453).

Więcej informacji na temat produktów marki KINGgates można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej www.nice.pl/kinggates. Produkty można nabywać w sieci blisko 1 500 Partnerów Handlowych firmy Nice na terenie całego kraju.Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice