PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-07-01
Montaż napędów Nice już za złotówkę!
„Montaż od 1 zł" to nowa akcja promocyjna zaprezentowana przez firmę Nice Polska. W ofercie promocyjnej znalazły się dwa zestawy do automatyzacji bram dwuskrzydłowych.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie


Producent zaawansowanej technologicznie automatyki do bram i rolet postanowił dofinansować montaż wybranych napędów do bram przesuwnych oraz bram skrzydłowych. Koszt instalacji napędu objętego promocją rozpoczyna się teraz już od symbolicznej złotówki!

Akcja trwa od początku lipca do końca października. Dofinansowanie montażu automatyki jest unikatową ofertą na rynku przedstawiającą po raz kolejny markę Nice jako innowacyjną oraz nieustannie dostosowującą się do rosnących wymagań użytkownika.

W ofercie promocyjnej znalazły się dwa zestawy do automatyzacji bram dwuskrzydłowych. Koszt instalacji napędów Toona4005 ONE oraz Pop ONE to teraz tylko 1 zł! Toona do użytku domowego świetnie sprawdzi się w przypadku automatyzacji bram o długości skrzydła nawet do 3 m. Dzięki zastosowaniu obudowy składającej się z dwóch solidnych pokryw aluminiowych pokrytych lakierem poliestrowym gwarantowana jest odpowiednia trwałość oraz wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Napędy Toona  dostępne są w ofercie z wielofunkcyjną, nowoczesną i maksymalnie wyposażoną centralą sterującą, radioodbiornikiem Nice, zestawem fotokomórek oraz pilotem dwukanałowym ERA ONE. Z kolei zestaw Pop ONE przeznaczony jest do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 2 m oraz ciężarze do 200 kg. Idealny dla bram skrzydłowych zamontowanych  na szerokich słupkach, nawet do 25 cm głębokości odsadzenia od zawiasu. Zestaw Pop ONE zapewnia bezpieczną oraz trwałą pracę systemu automatyki - gwarantuje również płynność podczas otwierania i zamykania bramy. Standardowo wyposażony jest w funkcję furtki (częściowe otwarcie bramy lub otwarcie tylko jednego skrzydła). W zestawie promocyjnym znajduje się również radioodbiornik, zestaw fotokomórek Nice oraz jeden pilot dwukanałowy ERA ONE.

W akcji „Montaż od 1 zł" biorą również udział najmocniejsze napędy z rodziny Robus: Robus600 ONE oraz Robus1000 ONE.  Idealnie sprawdzą się w obsłudze  bramy przesuwnej o ciężarze odpowiednio 600 kg i 1000 kg. W zestawie znajdują się radioodbiornik, zestaw fotokomórek oraz pilot dwukanałowy ERA ONE. Oba napędy to technologicznie zaawansowane urządzenia, które wprawią w ruch każdą bramę w gospodarstwie domowym czy wspólnocie mieszkaniowej. Wyposażone są m. in. w czujnik temperatury, który dopasowuje siłę siłownika do warunków atmosferycznych, korygując również próg przeciążenia. Koszt instalacji promocyjnych zestawów do bram przesuwnych wynosi teraz jedynie 49 zł.

„Montaż od 1 zł" jest jedyną ofertą na rynku, która pozwala na zakup produktów cechujących się wysoką funkcjonalnością, nowoczesnością oraz niezawodnością, a także umożliwia ich profesjonalny montaż w niezwykle atrakcyjnych cenach. Promocja obowiązuje do końca października lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje można uzyskać u blisko 1 500 Partnerów Handlowych Nice na terenie całej Polski. Promocja łączy się z akcją The Nice Music Stars.

źródło: Nice