PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-09-03
5 lat gwarancji Nice
Akcją promocyjną objęte są wszystkie siłowniki z oferty Nice dostępne w katalogu Nice Gate & Door 2013.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Już czwarty rok z rzędu firma Nice proponuje użytkownikom automatyki możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat. „5 lat gwarancji Nice" jest kolejnym krokiem w celu utrzymania najwyższego poziomu obsługi posprzedażowej oraz następstwem przekonania o jakości wykonania oraz niezawodności produktów. Nowa edycja akcji rozpoczęła się 1 września i tradycyjnie potrwa do końca roku.

Akcją promocyjną objęte są wszystkie siłowniki z oferty Nice dostępne w katalogu Nice Gate & Door 2013. Poprzednie trzy edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników systemów automatyki. Do tej pory z możliwości przedłużenia gwarancji skorzystało ponad 3 tys. użytkowników.

Proces przedłużenia gwarancji na urządzenia Nice jest bardzo prosty. W czasie 60 dni od montażu napędu użytkownik zobowiązany jest dokonać rejestracji za pośrednictwem specjalnego formularza on-line dostępnego na stronie internetowej www.nice.pl. W czasie wypełniania formularza użytkownik zostanie jedynie poproszony o podanie swoich danych osobowych, numeru fabrycznego siłownika oraz źródła, skąd dowiedział się o akcji. W celu przedłużenia gwarancji w przypadku użytkowników indywidualnych niezbędne będzie również wykonanie dwóch przeglądów technicznych przez Partnera Handlowego Nice.

„5 lat gwarancji Nice" to kolejna akcja, która pokazuje firmę Nice jako elastyczną oraz nieustannie dopasowującą się do rosnących oczekiwań. Produkty Nice można nabywać za pośrednictwem sieci blisko 1 500 Partnerów Handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Lista Partnerów Handlowych Nice dostępna jest na stronie internetowej www.nice.pl.Nice Polska - należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice