PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-05-21
LAMPA LUCY - niedościgniona w swojej klasie
Każda znana na rynku firma powinna mieć swoje nieformalne logo - na pierwszy rzut oka rozpoznawalny produkt - ikonę - natychmiast, bez wątpliwości
i nierozłącznie kojarzący się z marką.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Dla koncernu Coca-Cola jest to na przykład ponadczasowy i niezmienny kształt szklanej butelki tego napoju, dla sieci McDonald’s – kształt kartonowego pojemniczka na frytki.

Nice Polska, wiodący dystrybutor najszerzej pojętej automatyki bramowej, ma również taką ikonę. Jest nią urządzenie pomocnicze – jedno z wielu akcesoriów dodatkowych wykorzystywanych w systemach automatyki bram – lampa ostrzegawcza LUCY. Modernizując swoje wyroby a zawsze wprowadzając nowe – Nice zmienia też kształt lub co najmniej szatę kolorystyczną poszczególnych produktów. Lampa ostrzegawcza LUCY zwycięsko oparła się zakusom dizajnerów i trwa w niezmienionej formie i barwie od początku istnienia firmy. Jej przepiękny, miękki, płynny, ponadczasowy kształt – rysowany łagodną elipsą, i to we wszystkich trzech przekrojach – tworzy niedościgły wzorzec – kanon dla innych projektantów i producentów.

Czasem jest tak, że to co piękne – jest kruche i nietrwałe. Ale nie LUCY. Jej klosz wykonany z udaroodpornego poliwęglanu jest prawdziwie niezniszczalny.Swego czasu Nice wykorzystywała nawet ten fakt w reklamie, demonstrując zdumionym widzom nieudane próby zniszczenia lampy, poprzez brutalne ciskanie nią o ziemię.

LUCY – widoczna na ogrodzeniach posesji w całej Polsce, jest znakomitą reklamą automatyki Nice, która obsługuje większość bram wjazdowych, garażowych i przemysłowych w naszym kraju.