PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-11-13
Brama garażowa Nice ze zwrotem podatku VAT
W listopadzie i grudniu możliwe jest uzyskanie zwrotu podatku VAT za bramę garażową, gdy garaż stanowi integralną część budynku.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Tylko do końca roku obowiązywać będą dotychczasowe regulacje dotyczące zwrotu podatku VAT za materiały budowlane. Dlatego w listopadzie i grudniu wciąż możliwe jest uzyskanie zwrotu podatku VAT za bramę garażową, w przypadku gdy garaż stanowi integralną część budynku. Firma Nice wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje modele segmentowych bram garażowych Nice Simple Classic, Nice Design Silk oraz Nice Premium Silk w niezwykle atrakcyjnych promocjach, które obowiązują w dwóch ostatnich miesiącach 2013 roku.

Wraz z początkiem stycznia możliwości zwrotu podatku VAT zostaną ograniczone tylko do wąskiej grupy osób przy określonych parametrach inwestycji (dotychczasowe regulacje będą obowiązywały wyłącznie dla faktur wystawionych do końca 2013 roku). Ze względu na obecność bram garażowych na liście materiałów budowlanych objętych akcją warto zwrócić uwagę na obowiązującą do końca listopada promocję „Brama automatyczna w cenie ręcznej". Udział w niej biorą dwa popularne modele: Nice Premium Silk (szerokie przetłoczenia i gładki panel) oraz Nice Design Silk (bez przetłoczeń i gładki panel) w 4 najpopularniejszych dekorach drewnopodobnych (Złoty Dąb, Orzech, Dąb Bagienny, Ciemny Dąb) oraz 44 wymiarach standardowych. W ten sposób firma Nice w promocji, w której w cenie bramy ręcznej użytkownik otrzymuje siłownik KINGgates gratis, oferuje ponad 350 kombinacji!

Druga propozycja dla osób zainteresowanych możliwością uzyskania zwrotu podatku VAT za materiały budowlane w 2013 r. dotyczy wyjątkowej nowości produktowej rozszerzającej ekonomiczną ofertę bram garażowych Nice. Do końca 2013 roku  model Nice Simple Classic w strukturze Woodgrain z przetłoczeniem wąskim w dwóch najpopularniejszych kolorach: Orzech oraz Złoty Dąb dostępny jest w niezwykle atrakcyjnej cenowo promocji jesiennej. Promocyjny model bramy jest  dostępny w 50 wymiarach standardowych, w tym  także w sześciu absolutnie nowych wymiarach o szerokości powyżej 5 m (5250 oraz 5500 mm). Jest to nowość w ofercie Nice stanowiąca odpowiedź na sugestie dotyczące potrzeby stworzenia ekonomicznej oferty bram garażowych Nice w kolorach drewnopodobnych.

W jaki sposób uzyskać zwrot podatku VAT za bramę garażową? Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek w Urzędzie Skarbowym zawierający, między innymi, informacje o budowie (remoncie), wykaz faktur i obliczoną kwotę zwrotu. Wniosek nie może być składany częściej niż raz w roku (niezależnie od liczby prowadzonych inwestycji).

Od nowego roku z możliwości zwrotu podatku będą mogły skorzystać tylko określone osoby fizyczne. Nowe zasady obowiązujące od początku 2014 r. będą miały na celu wesprzeć młodych ludzi w nabyciu pierwszego lokum. Lista materiałów budowlanych, za które można uzyskać zwrot podatku VAT nie ulegnie zmianie. Oznacza to, że dalej regulacje dotyczyć będą bram garażowych w przypadku, gdy stanowią one integralną część budynku. Ograniczona zostanie wyłącznie grupa osób, które będą mogły skorzystać z przywileju podatkowego.

Bramy garażowe Nice można nabywać w sieci 1 500 Partnerów Handlowych na terenie całej Polski. Lista Partnerów Handlowych dostępna jest na stronie internetowej www.nice.pl.

FanPage Nice: https://www.facebook.com/pages/Nice-Polska/557561787644674Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.


źródło: Nice