PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2013-12-04
Koniec rundy jesiennej w Technologicznej Ekstraklasie Nice coraz bliżej
Do Technologicznej Ekstraklasy Nice zaliczone zostały trzy flagowe zestawy automatyki, które pozwolą na automatyzację każdego rodzaju wjazdu.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Choć za oknami pojawiły się już pierwsze opady śniegu, to w kalendarzu wciąż obowiązuje astronomiczna jesień. Runda jesienna trwa w najlepsze także na boiskach piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy, której transmisje telewizyjne sponsorowane są przez firmę Nice. Do momentu zakończenia rozgrywek w rundzie jesiennej (16.12.2013 r.) producent zaawansowanej technologicznie automatyki zaprasza do skorzystania z oferty Technologicznej Ekstraklasy Nice.

Do Technologicznej Ekstraklasy Nice zaliczone zostały trzy flagowe zestawy automatyki, które pozwolą na automatyzację każdego rodzaju wjazdu. Zestaw Robus600 to najlepsze rozwiązane do automatyzacji  bram przesuwnych o ciężarze nawet 600kg. Dla bram skrzydłowych odpowiednim wyborem jest zestaw Wingo5000, natomiast z napędów do bram garażowych do Technologicznej Ekstraklasy Nice został zakwalifikowany zestaw SPIN21.


Zestawy automatyki, które zostały zakwalifikowane do tych rozgrywek, nie znalazły się w zestawieniu przypadkowo. Posiadają one unikatowe rozwiązania, które doceni każdy użytkownik automatyki. Główny nacisk postawiono na aspekty bezpieczeństwa. Podłączone urządzenia podlegają kontroli przez cały czas funkcjonowania systemu. Amperometryczny system wykrywania przeszkody zatrzymuje bramę w momencie napotkania przeszkody i automatycznie odwraca kierunek ruchu. Wyjątkową cechą promocyjnych zestawów są ich funkcje autodiagnostyczne. Za pomocą mignięć lampy sygnalizacyjnej przekazywane są komunikaty na temat stanu systemu automatyki.

Zestawy z Technologicznej Ekstraklasy Nice uczą się same! Siłownik automatycznie w czasie programowania zapamiętuje położenie krańcowe bramy. Co ważne, zestawy Nice są energooszczędne. W trybie „Stand by" zredukowano poziom zużycia energii do absolutnego minimum. Wszyscy instalatorzy docenią układ diod LED, które na centrali sterującej sygnalizują aktywne funkcje. W przypadku bram przesuwnych i garażowych wykorzystanie systemu BLUEBUS pozwala na bezproblemowe podłączenie urządzeń peryferyjnych za pomocą 2-żyłowego przewodu.

Mistrzowskie zestawy objęte są specjalną obniżką ceny detalicznej sięgającą nawet 400 zł brutto! Promocja obowiązuje do zakończenia jesiennych zmagań w T-Mobile Ekstraklasie (tj. do 16.12.2013 r.) 

Mistrzowskie składy, mistrzowskie ceny w Technologicznej Ekstraklasie Nice

* prezentowane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi. Każdy punkt handlowy może je swobodnie zmieniać. 

Produkty Nice można nabywać za pośrednictwem sieci blisko 1 500 Partnerów Handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Lista Partnerów Handlowych Nice dostępna jest na stronie internetowej www.nice.pl.
Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.


źródło: Nice