PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-02-20
Runda wiosenna w Technologicznej Ekstraklasie Nice
Przez 3 miesiące będą obowiązywały niezwykle atrakcyjne ceny na zestaw Robus600 oraz zestaw Spin21.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Po długiej, zimowej przerwie polscy piłkarze biorący udział w rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy powrócili na ligowe boiska. Razem z nimi powróciła ciesząca się dużym zainteresowaniem promocja Technologiczna Ekstraklasa Nice. Obniżka ceny detalicznej na zaawansowane technologicznie produkty przekracza nawet 300 zł!

W porównaniu do jesiennej rundy dokonano jednego transferu. Zestaw Wingo5000 został zastąpiony przez zestaw Pop. Nie wprowadzone zostały żadne zmiany w pozostałym składzie. Przez 3 miesiące będą obowiązywały niezwykle atrakcyjne ceny na zestaw Robus600 oraz zestaw Spin21. Mistrzowski skład  nie był dobierany przypadkowo. Zestawy zakwalifikowane do Technologicznej Ekstraklasy Nice to urządzenia, które cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę instalatorowi oraz gwarantującymi wygodę i bezpieczeństwo dla ostatecznego użytkownika automatyki. Samodzielne uczenie się, autodiagnoza czy amperometryczny system wykrywania przeszkody sprawiają, że zestawy Nice bez cienia wątpliwości należą do ekstraklasy produktowej.

Przez cały czas trwania rundy wiosennej w T-Mobile Ekstraklasie (14.02.2014 - 15.05.2014) na 3 zestawy zakwalifikowane do Technologicznej Ekstraklasy Nice obniżona została cena detaliczna. Rabat przekracza nawet 300 zł!

* Podane ceny to sugerowane ceny brutto. Każdy Partner Handlowy Nice może je swobodnie zmieniać.

Podobnie jak w ubiegłym roku firma Nice będzie sponsorem transmisji telewizyjnych z meczów T-Mobile Ekstraklasy. Przed rozpoczęciem transmisji z każdego meczu rozgrywek ligi polskiej emitowany będzie spot reklamowy. Podobnie będzie po gwizdku sędziego kończącym pierwszą połowę. Klip reklamowy, w którym swojego głosu użyczył popularny komentator stacji Canal+, Tomasz Smokowski, przedstawia technologiczne zaawansowanie automatyki przydomowej. Promocja potrwa do zakończenia rundy wiosennej w T-Mobile Ekstraklasie (15.05.2014 r.).Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.


źródło: Nice