PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-01-16
Nice Polska Sponsorem Głównym Sędziów PZPN
W ramach współpracy sponsoringowej firma Nice Polska Sp. z o.o. uzyskała prawo posługiwania się tytułem „Głównego Sponsora Sędziów PZPN".

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Polski Związek Piłki Nożnej oraz Nice Polska Sp. z o.o. mają przyjemność poinformować o zawarciu umowy, na mocy której marka Nice uzyskała status Głównego Sponsora Sędziów PZPN. Umowa została podpisana na okres jednego roku kalendarzowego, a więc na rundę wiosenną sezonu 2014/15 oraz rundę jesienną rozgrywek w sezonie 2015/2016.

- Cieszymy się, że po raz pierwszy w historii polscy arbitrzy mają sponsora głównego. Jest to na pewno element zaufania do trudnej, ale coraz lepszej pracy sędziów. Jestem przekonany, że będzie to owocna współpraca - powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

- Firma Nice Polska od dawna wspiera polski sport m.in. piłkę nożną oraz żużel. Jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalizmu i zaangażowania polskich sędziów piłkarskich. Ich praca jak nasza i produktów Nice, opiera się na precyzji, dokładności, niezawodności i profesjonalizmie - dodał Adam Krużyński, dyrektor zarządzający Nice Polska Sp. z o.o.

W ramach współpracy sponsoringowej firma Nice Polska Sp. z o.o. uzyskała prawo posługiwania się tytułem „Głównego Sponsora Sędziów PZPN", a także otrzymała powierzchnię reklamową na ubiorze sędziów prowadzących rozgrywki Ekstraklasy, I i II ligi oraz Pucharu Polski. Logotyp Nice pojawi się na ramionach strojów arbitrów prowadzących mecze, dresach oraz na chorągiewkach sędziów asystentów.
Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.


źródło: Nice