PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-09-10
Rekordowe zainteresowanie wyjazdami z Nice!
W maju rekordowa pod względem liczebności grupa prawie 140 wyróżnionych Partnerów Handlowych Nice miała okazję wziąć udział we wspólnym ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

W maju rekordowa pod względem liczebności grupa prawie 140 wyróżnionych Partnerów Handlowych Nice miała okazję wziąć udział we wspólnym wyjeździe na południowy koniec Portugalii - do regionu Algarve w ramach programu Romantyczny Kraniec Europy. Tak duże zainteresowanie wspólnymi wyjazdami pokazuje, że obrany kierunek w budowaniu relacji partnerskich jest słuszny. Przyszłoroczny wyjazd na dwie Wyspy Kanaryjskie również zapowiada się fascynująco!

W maju przez 8 dni Partnerzy Handlowi Nice mieli okazję odpocząć od problemów życia codziennego w prestiżowym hotelu sieci RIU. Jak zwykle przygotowano bogaty program, który nie pozwolił nikomu ani na chwilę nudzić się. Wspólnie można było poznać uroki Lizbony oraz Sewilli, a także wziąć udział w indywidualnym zwiedzaniu regionu - większość uczestników skorzystała z możliwości wyjazdu na najdalej położony na południe punkt, który w czasach, gdy uważano, że Ziemia jest płaska, był uznawany za właściwy koniec świata. Dla amatorów wodnych atrakcji niespodziankę stanowił rejs stateczkiem wzdłuż wybrzeża, w czasie którego była możliwość obejrzenia z bliska urokliwych jaskiń oraz dzikich plaż. Zainteresowani skorzystali również dodatkowo z możliwości wyjazdu do jednego z największych na świecie centrów kultu maryjnego - Fatimy.


Blisko 140 Partnerów Handlowych na jednym wyjeździe to ewidentny dowód na to, że organizacja takich spotkań jest niezbędna. Programy motywacyjne dla Partnerów Handlowych organizowane są w Nice Polska już od ponad 10 lat i wpisały się na stałe w politykę firmy. Doświadczenia zdobyte w taki sposób bezpośrednio przekładają się na jakość relacji budowanych z innymi ludźmi, często współpracownikami, przełożonymi, klientami. Dzisiejszy biznes to gra zespołowa, której kluczowymi elementami są współpracujący ludzie i firmy.

Priorytetem w działalności Nice są relacje handlowe z siecią sprzedaży, które wyrażają się między innymi poprzez stabilną politykę rabatową, jak i premiowanie zaangażowania za pomocą systemu atrakcyjnych programów motywacyjnych. Programy motywacyjne Nice kładą główny nacisk na aktywności z zakresu team building. We współczesnych realiach gospodarczych i szybko zmieniającym się świecie stanowienie scalonej, jednomyślnej grupy może ułatwić rozwiązywanie wielu problemów. Wspólny wyjazd to nie tylko możliwość biernego wypoczynku w ekskluzywnych warunkach, ale przede wszystkim możliwość udziału w wielu interesujących fakultatywnych elementach.


Każdy z programów motywacyjnych jest wyjątkowy. Partnerzy Handlowi Nice mieli już okazję do wspólnej ekspedycji na Saharę, przeprawy barkami przez Francję czy podziwiania futurystycznych krajobrazów Fuerteventury. Dostrzegając ogromne zainteresowanie wspólnymi wyjazdami, można spodziewać się, że przyszłoroczny wyjazd na Wyspy Kanaryjskie również wzbudzi ogromne zainteresowanie. Ponownie na Partnerów Handlowych czekać będą niesamowite przeżycia w jednym z największych na świecie ogrodów botanicznych. Emocji nie zabraknie także w trakcie kartingowego Grand Prix Nice oraz pobytu w wielkopowierzchniowym parku rozrywki wodnej.

Wybrane programy motywacyjne Nice:

Ekspedycja Sahara

Ekspedycja Sahara była wyjątkową przygodą po terenach Ergu Wschodniego - pustynne wydmy, noclegi pod namiotami w oazach pustynnych, oazy górskie, słone jezioro, wielbłądy i dziewicze tereny. Dla 130 uczestników wyprawy była to także wyjątkowa podróż śladami Lucka Skywalkera - miejsca, które odwiedzono w trakcie podróży były wielkim planem filmowym Georga Lucasa.

Odyseja 2010

Bajkowe plaże, kąpiele w turkusowym morzu, wiatr we włosach i śpiew wiatru w żaglach... Takie wspomnienia z 8-dniowej wyprawy po wyspach greckich przywiozło ze sobą 110 załogantów - zwycięzców programu motywacyjnego „Odyseja 2010". Załogi spędziły 5 niezapomnianych dni pod żaglami w naprawdę wspaniałej atmosferze, walcząc o główną nagrodę rejsu. Flotylla 14 jachtów pod banderą Nice w czasie 5 dni żeglowania zwiedziła m.in. Peloponez, Hydrę, Poros, Epidauros oraz Aeginę. Zwieńczeniem greckiej przygody był dwudniowy pobyt w Atenach.

Nice Camp&Travel

26 kamperów, 115 uczestników, ponad 2000 przejechanych kilometrów, 7 miast w 7 dni, każda noc spędzona w innym miejscu - wyprawa Nice Camp&Travel bez wątpienia przeszła do historii wyjazdów organizowanych przez Nice. Zaczynając od atrakcji linowych w Szwajcarii Saksońskiej, przez zapierające dech w piersiach widoki z najwyższego niemieckiego szczytu Zugspitze i dreszcz emocji w czasie raftingu, po wspólne gotowanie bawarskich specjałów z Pascalem Brodnickim, na wypoczynku w karaibskich klimatach Tropical Islands kończąc... To była niezapomniana przygoda!

WinNice

Zwycięzcy programu WinNice 2012 mieli okazję poznać kolejną, zupełnie nową formę wypoczynku - podróżowanie barkami. Tygodniowy rejs 15 barek przez serce Burgundii był doskonałą okazją do poznania bogactwa historii i kultury Francji, bliskiego kontaktu z naturą, czasem na zwiedzanie średniowiecznych miejscowości a motywem przewodnim wyjazdu, jak sama nazwa wskazuje, była degustacja szlachetnych burgudnów w napotykanych co krok winnicach. Spełnienie marzeń najbardziej wymagających hedonistów!

ISLAS CANARIAS

W nagrodę za aktywność zakupową zwycięzcy programu motywacyjnego mieli okazję w maju 2013 roku przeżyć razem z Nice wspólną przygodę na Oceanie Atlantyckim. Przez 8 dni można było zachwycić się urokami najpiękniejszej wyspy w archipelagu Wysp Kanaryjskich - Fuerteventurą, skosztować lokalnych specjałów oraz wypoczywać na bajkowych plażach.

Kraina Ogrzana Słońcem

Wspólny wyjazd na wyspę Kos - najpiękniejszą grecką wyspę słynącą w Starożytności jako miejsce wykładania wielkiego greckiego filozofa, Hipokratesa. W atmosferze greckiej biesiady, korzystając z komfortu oraz wygody oferowanych przez kompleks hotelowy MagicLife laureaci programu mogli odpocząć od problemów życia codziennego i skupić się na błogim wypoczynku. Do największych atrakcji należały poznawanie uroków wyspy w czasie Jeep Safari Tour czy przeprawa promem do tureckiego Bodrum.Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice