PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2009-10-14
Nowoczesne akcesoria do bram garażowych
Nowoczesny dom potrzebuje nowoczesnego garażu. Firma Hörmann oferuje inteligentne, indywidualne rozwiązania zapewniające komfort i bezpieczeństwo w codziennym życiu.

HÖRMANN Polska Sp. z o.o.
ul. Otwarta 1
62-052 Komorniki

tel. 61 819 73 00
fax 61 810 75 75
info@hormann.pl
www.hormann.pl

» więcej o firmie

Należą do nich, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie, akcesoria do obsługi bram garażowych. Takie innowacje, jak nadajnik HSD lub czytniki linii papilarnych FL12 i FL100 przekonują jednak nie tylko komfortem obsługi i bezpieczeństwem, ale także ciekawym, nowoczesnym wzornictwem.

Nadajnik HSD – to rozwiązanie alternatywne w stosunku do klasycznych systemów zdalnego sterowania, szczególnie atrakcyjne dla ceniących wygodę, którzy chcieliby mieć nową, łatwą w obsłudze i niezawodną bramę garażową. Wyróżniony nagrodą Red Dot Design, elegancki nadajnik HSD można wykorzystać jako breloczek do kluczy, dlatego jest zawsze pod ręką, nie można już tak łatwo go zapomnieć lub zgubić.

Nadajnik HSZ - tak samo niezawodny i praktyczny, umieszczony w miejscu zapalniczki w samochodzie, także pozostaje zawsze w zasięgu ręki, niewidoczny jednocześnie dla złodzieja. Za pomocą nadajnika HSZ2 można sterować dwoma napędami – bramą garażową i bramą wjazdową. Oba modele nadajników współdziałają ze wszystkimi napędami firmy Hörmann.

Czytniki linii papilarnych FL 12 i FL 100 – to najnowsza generacja urządzeń do obsługi bramy. W przypadku systemów zamykania z zamontowanym na stałe czytnikiem linii papilarnych – nie trzeba ani korzystać z nadajnika, ani pamiętać kodu.

Czytnik FL 12 firmy Hörmann zapamiętuje do dwunastu odcisków palców, a model FL 100 nawet sto. Dzięki temu można łatwo umożliwić dostęp do garażu wszystkim domownikom, bez obawy, że ktoś zgubi klucz.

Zdjęcie 1:
Komfortowe sterowanie bramą garażową za pomocą skanera linii papilarnych: Bramę można otworzyć bez potrzeby korzystania z nadajnika. Można zapomnieć o kluczach i zdalnym sterowaniu.

Zdjęcie 2:
Nowa generacja systemów zdalnego sterowania jest praktyczna i elegancka: Nadajnik HSD2 może służyć jako breloczek do kluczy.

Zdjęcie 3:
Nadajnik HSZ nie rzuca się w oczy, ale jest zawsze w zasięgu ręki - w miejscu zapalniczki. Model HSZ2 może sterować dwoma napędami. Stanowi korzystną alternatywę w stosunku do systemów zdalnego sterowania wbudowanych w samochodzie.

informacja na podstawie materiałów: HÖRMANN