PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-03-24
Trzeci sezon Nice Polskiej Ligi Żużlowej
Trzeci rok z rzędu firma Nice została sponsorem tytularnym Polskiej Ligi Żużlowej.

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Trzeci rok z rzędu firma Nice została sponsorem tytularnym Polskiej Ligi Żużlowej. Dzięki umowie zawartej z Polskim Związkiem Motorowym oraz Telewizją Polską w każdą niedzielę jeden mecz Nice Polskiej Ligi Żużlowej będzie transmitowany na żywo na antenie TVP3 w ogólnodostępnym paśmie.

 - Przedłużenie umowy oznacza, że możliwość obejrzenia transmisji z Nice Polskiej Ligi Żużlowej będzie miało praktycznie każde gospodarstwo w Polsce posiadające odbiornik telewizyjny. Spotkania (w większości także na żywo) zobaczą również widzowie TVP Sport. Dla marki Nice liga żużlowa to doskonałe narzędzie reklamowe, dzięki któremu systematycznie zwiększamy świadomości marki wśród naszej grupy docelowej. W tym roku ze względu na zwiększenie liczby drużyn biorących udział w rozgrywkach, widoczność naszego brandu wzrośnie jeszcze bardziej - mówi Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice.

Ponadto transmisje będą dostępne bezpłatnie na stronie internetowej sport.tvp.pl. W sumie będzie co najmniej 20 transmisji: 18 z rundy zasadniczej i 2 spotkania finałowe. Nice Polska Liga Żużlowa będzie także odpowiednio promowana w serwisach sportowych Telewizji Polskiej, a podsumowanie każdej kolejki znajdzie się w „Sportowej Niedzieli", emitowanej w TVP Info i TVP Sport.

W ubiegłym sezonie w TVP Regionalnej (obecnie TVP3) przeprowadzono 12 transmisji, a średnia oglądalność wyniosła aż 174 tys. widzów. Rekordowe było spotkanie finałowe ŻKS Ostrovia - Lokomotiv Daugavpils z 27 września 2015 roku: 207 tys. widzów. Równoległe transmisje przeprowadzane były w TVP Sport - średnia widownia wyniosła 86 tys.; rekord to mecz ŻKS ROW Rybnik - Wanda Instal Kraków: 147 tys. widzów.

Już w Lany Poniedziałek (28.03.2016 r.) pierwszy mecz Nice Polskiej Ligi Żużlowej - o godz. 13:15 w TVP3, a także na stronie sport.tvp.pl będzie można zobaczyć spotkanie Polonia Piła - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa. Mecz skomentuje Rafał Darżynkiewicz wraz z Tomaszem Bajerskim - Drużynowym Mistrzem Polski 2001 i uczestnikiem cyklu Grand Prix 2003. Studio poprowadzi Sebastian Parfjanowicz, a reporterami będą: Filip Czyszanowski i Marcin Gebel.
Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice