PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-06-16
Szymon Marciniak zadebiutował na Euro 2016
Najlepszy polski sędzia międzynarodowy, Szymon Marciniak zadebiutował na mistrzostwach Europy we Francji ...

NICE Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków

tel. 22 759 40 00
fax 22 759 40 21
nice@nice.pl
www.nice.pl

» więcej o firmie

Najlepszy polski sędzia międzynarodowy, Szymon Marciniak zadebiutował na mistrzostwach Europy we Francji, prowadząc mecz Hiszpanów z Czechami. Przed rozpoczęciem mistrzostw Szymon Marciniak wziął udział w kilku wydarzeniach dla fanów piłki nożnej, które zorganizowane zostały we współpracy z Nice Polska - pierwszym w historii Sponsorem Głównym Sędziów PZPN.

W kwietniu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w ramach warsztatów „Zostań Sędzią" zorganizowane zostało spotkanie, w trakcie którego Szymon Marciniak przybliżył charakterystykę pracy arbitrów oraz opowiedział o swoich oczekiwaniach związanych z występem na francuskich boiskach. W warsztacie wzięło udział ponad 100 studentów z wszystkich warszawskich uczelni. W kolejnej części konferencji, której partnerem był Nice Polska, wśród zainteresowanych uczestników przeprowadzono test wiedzy na temat zasad gry w piłkę nożną. We współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej opracowano szereg zagadnień, z którymi musieli zmagać się uczestnicy szkolenia. Laureaci i finaliści otrzymali upominki. Zwycięzca miał niepowtarzalną możliwość towarzyszenia arbitrom podczas finału Pucharu Polski na Stadionie Narodowym.

- W kwietniu mieliśmy zgrupowanie we Francji, gdzie zebraliśmy się wszystkimi zespołami sędziowskimi. Mieliśmy tam swoje treningi, symulacje zachowań na boisku. Mieliśmy też okazję poznać technologię goal-line. To kolejny kroczek do przodu, który ułatwi nam pracę w tych arcytrudnych dla sędziów momentach - mówił w czasie spotkania Szymon Marciniak, który szczególnie próbował udzielać rad, w jaki sposób radzić sobie ze stresem na boisku.

- Taki jest ten zawód, że pracujemy pod ciągłym stresem i trzeba się z tym pogodzić. Mam jednak filozofię, że poniżej pewnego poziomu nie powinno się schodzić. Do tego potrzebna jest ciągła praca nad sobą, zarówno mentalna, jak i ta fizyczna - dodał Marciniak. W ostatnich latach wizerunek polskich sędziów uległ wyraźnemu ocieplenie. Dzięki temu firma Nice została pierwszym w historii Sponsorem Głównym Sędziów PZPN. - Wiadomo, że ocieplony został wizerunek sędziów i coraz lepiej jesteśmy przyjmowani. Myślę, że podpisanie i przedłużenie umowy z tak fajną firmą, jak Nice, jest dla naszego środowiska mocnym wsparciem. Rozmawiałem z wieloma sędziami i wszyscy traktują umowę z Nice, jako docenienie tego, co robimy. Jeżeli tak duży sponsor nie ma żadnych obaw i chce współpracować z sędziami, to możemy się tylko z tego cieszyć - zauważa najlepszy polski sędzia międzynarodowy.Nice Polska -
należąca do grupy Nice, obecna na polskim rynku od 1996 roku, jest największym na rynku dostawcą inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową oraz producentem segmentowych bram garażowych. Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln euro jest obecny na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę. Na polskim rynku w ofercie Nice Polska dostępne są również produkty elero oraz KINGgates, a w sieciach marketów budowlanych produkty Mhouse i Moovo.

źródło: Nice