PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
E-SYSTEM Marcin Ficek
ul. Piłsudskiego 68
32-340 Wolbrom
woj. małopolskie, powiat olkuski

tel. 32 644 11 58 , 32 644 11 50
fax 32 644 29 22
sklep@montersi.plwww.e-system.com.pl
www.montersi.pl


Artykuły:
Informacje o firmie
Witamy serdecznie na stronach internetowych serwisu www.e-napedy.pl .
Serwis ten jest własnością firmy E-SYSTEM Marcin Ficek .

Aktualnie w naszą ofertę prezentujemy w serwisach internetowych:

www.e-alarmy.pl :
Znajdziecie tu Państwo podzespoły do systemów alarmowych, kompletne systemy alarmowe, systemy telewizji przemysłowej, kamery, rejestratory itp. oraz systemy kontroli dostępu;

www.sklep.e-system.com.pl
W sklepie E-System prowadzimy ciągłą sprzedaż hurtową i detaliczną oferowanych produktów. Naszym klientom zapewniamy pomoc techniczną , opiekę serwisową: gwarancyjną i pogwarancyjną oraz bardzo szybką obsługę zamówień internetowych.

Na bazie pozyskanych doświadczeń, w lipcu 2007 roku rozpoczęliśmy sprzedaż internetową poprzez nowy sklep internetowy www.e-napedy.pl. Podobnie jak w przypadku poprzedniego sklepu w tym serwisie również zapewniamy szybką obsługę zamówień, pomoc techniczną i opiekę serwisową w zakresie urządzeń automatyki do bram.

Cały czas badamy zapotrzebowanie rynku na nowe rozwiązania techniczne w dziedzinie technik zabezpieczeń, oszczędności energii i automatyzacji. Skutkuje to stałym poszerzaniem naszej oferty o nowe produkty i usługi.

Prowadzimy także sprzedaż bezpośrednią dla klientów nie mających dostępu do internetu. W tym celu w roku 2004 otworzyliśmy biuro handlowe . Znajduje się ono w Wolbromiu przy ul. Piłsudskiego 57A/103 (w budynku poczty). Naszych klientów zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00 .
(22501)